Chomutovské exekuce proti neplatičům jsou naprosto vpořádku! - icons.cz

Chomutovské exekuce proti neplatičům jsou naprosto vpořádku!

Položil jsem si nedávno otázku. Kdopak je asi dnes považován za největšího romského nepřítele? Nejsou to rasisti nebo neonacisti, ale Chomutovská radnice v čele s neohroženou primátorkou Ivanou Řápkovou. Proč?

Nebudu tady chronologicky vypisovat kdy to vše začalo a vlastně proč se tak stalo, protože to dozajista většina lidí ví ze sdělovacích prostředků. Pro ty, kteří opravdu neví o co jde, ve zkratce přiblížím.

chomutov

Zdroj: umc.org

Před několika týdny začaly v Chomutově exekuce na do té doby „peněžně nepostižitelné“. Tzn. na nepřizpůsobivé občany, kteří brali od státu dávky, očividně žili jen z nich a přesto páchali přestupky nebo jednoduše neplatili své bydlení, apod. Nejedná se v žádném případě jen o romské občany, ale ti jsou v této problematice většinově, proto jsou vcelku často skloňováni s problémy Chomutova. Je to velice ožahavé téma a klobouk dolů před radnicí v Chomutově, že se do něčeho takového pustila.

Pohled slušného člověka

V první řadě říkám, že s postupem radnice naprosto SOUHLASÍM a tleskám těm, co tento postup zabezpečily právně, což určitě není jednoduché. Akce Záchranný kruh, jak se zmíněná akce jmenuje má ochránit právě ty slušné lidi, co dotují svými daněmi problémové spoluobčany.

Ono je opravdu těžké chodit každý den ráno do práce a koukat se na sousedy, jak jsou doma a jen využívají benevolenci systému. Člověku jen skřípou zuby, když vidí svou výplatní pásku a uvědomí si, že jeho ne úplně malé odvody na daně jdou za jeho nepracujícími sousedy. A ještě více frustrující je fakt, že jestliže nepřizpůsobivý člověk vybydlí, vypálí nebo jakkoli zničí své bydlení, dostane obratem nové, ale doslova nové. Spořádaný občan by musel uhradit škody a zaplatit si nové bydlení ze svého. Tyhle fakta točí asi všechny, kteří nějakým způsobem financují ty, který se jen vysmívají systému.

Čtěte také: Romové stále na opačné straně společnosti, Cikáni se nepolepšili

Proč tuhle chásku vůbec dotujeme? Protože žijeme v sociálním státě. A jestliže příští volby vyhraje ČSSD, tak se připravte, že ještě více z našich daní půjde do černé díry zvané nepřizpůsobivý občané. Otázka je nasnadě. Chcete házet perly sviním a dávat peníze těmhle parazitům, anebo si 30 korunami zlepšit zdravotní systém? Já mám jasno. Co vy?

Lenny, 07:56, 8.3.2009, Společnost


Komentáře k textu

vladim
22:08, 27.6.2009

Už ta bublina praskla. Exekutor musí peníze vrátit. Tyto částky nebyly státem vynaložené pro zabezpečení soukromého podnikatele-exekutora a jen malá část pak vrácena státu. Jako daňový poplatník jsem s tím nemohl souhlasit. A nyní to už soud posvětil. Prachy se budou vracet a exekuce se musí povést dle zákona správně, ale jinak.

jogin
10:14, 16.4.2010

podpora nepřízpůsobivých občanů je maximální výsměch všem poctivě pracujícim lidem kteří platí daně.patřili by ale vyhodit všichni ti kteří to všechno v našem státě řídí a dovolí takové situaci vůbec vzniknout. Zlatá Řábková.Takových co nejvíce.

Slovensko,Komárno
19:07, 19.2.2012

Cigán je cigán!!! :-x

jan fleur
18:43, 3.6.2012

The authors attitude leaves a burning sensation.

Jaký je Váš názor?


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Tagy a štítky

4řábková jsou vpořádku ochrana proti neplatičům


TOPlist