Apple iPhone 4G konečně v ČR, ale za jaké ceny - icons.cz

Apple iPhone 4G konečně v ČR, ale za jaké ceny

Nový Apple iPhone 4G se konečně dostává do Čech. První přeprodejci ho již nabízejí, oficiálně se začne prodávat až na přelomu sprna/září.

Předražené eshopy v předstihu

Celosvětový bestseller mezi mobilními telefony konečně míří i do naší zapomenuté země a toho hbitě využili různé eshopy a jiní přeprodejci, kteří nakoupili několik kusů z ciziny v předstihu a už teď iPhone 4G nabízejí ke koupi.

Ode dneška ho nabízí jeden z největších eshopů u nás MALL.cz. Exkluzivitě před oficiálním zahájením samozřejmě odpovídá i cena. Ta je u modelu s 32GB pamětí stanovena na 26 990 Kč s DPH a je již možné objednat s datem dodání 25.8. Varianta s 16GB pamětí má potom cenu 24 899 Kč s DPH, ale stále je vedena jako nedostupná.

Za velmi podobné ceny ho nabízí i několik dalších obchodů, které lze snadno vyhledat přes zbozi.cz.

iphone-4-is-here

iPhone 4 u operátorů

U operátorů O2, T-mobile i Vodafone by se telefon měl objevit nejdříve příští pátek. Například u O2 se můžete registrovat a operátor vás bude informovat o přesném datu zahájení prodeje.

Ceny u operátorů však budou mnohem příznivější než za jaké je iPhone k dostání teď. Nedotovaný přístroj by se měl pohybovat okolo 19 000 Kč za 32GB verzi a 16 000 Kč za 16GB verzi.

Dotované ceny s úvazkem samozřejmě budou ještě výhodnější. Na přesné ceny ale bude třeba ještě chvíli čekat.

Pokud se tedy už nemůžete dočkat nového iPhonu 4, na penězích vám nezáleží a je vám jedno že za zlomek ceny můžete mít mnohdy i lepší zařízení od jiných výrobců, tak můžete začít nakupovat už nyní, ale musíte si pospíšit, protože přeprodejci jistě nakoupili jenom pár kousků ;)

Dwarf, 12:44, 21.8.2010, Hardware


Komentáře k textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Jaký je Váš názor?


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Tagy a štítky


TOPlist