Mafia 2 ke stažení zdarma na internetu s předstihem - icons.cz

Mafia 2 ke stažení zdarma na internetu s předstihem

Přestože oficiální datum vydání veleočekávaného pokračování Mafia 2 je až 24.8 v USA a 27.8 ve zbytku světa, už teď je možné jí stáhnout na internetu.

Ruské obchody jako obvykle selhaly

mafia2

Díky tomu, že některé ruské obchody začaly Mafii 2 prodávat ještě před oficiálním datem, už teď se po internetu potuluje CLONE verze, kterou je možné stáhnout.

Jak jsem řekl jedná se o tzv. CLONE verzi, což znamená, že je bez cracku od scénových pirátů jako jsou dnes nejznámější Razor1911, Reloaded či SKIDROW. Tudíž by nemělo být možné jí spustit, a díky provázanosti na steam dokonce ani nainstalovat.

Mafia 2 beta crack

Uživatelé internetu ale nelenili a už druhý den potom co se objevila tato CLONE verze Mafie 2, se objevil první pokus o prolomení ochran. Prozatím existuje pouze jakýsi beta crack. Hru by tedy mělo být možné nainstalovat i spustit, ale jak je to s kompletní funkčností je otázka.

Návod

Pokud se tedy nemůžete dočkat a chcete Mafii 2 vyzkoušet i přes nejistou funkčnost s tímto beta crackem, tak tady je návod i s důležitými odkazy :

MAFiA 2 2010 CLONEDVD PC-ELiTE
Odkazy jistě najdete jinde .)

Phoenix 1.4 Beta

http://bit.ly/c5igmq

# rozbalit všechno s phoenixem
# smazat všechny soubory v adresáři Steam/steamapps/common/mafia ii - public demo
# přemístit všechny rozbalené soubory do tohoto adresáře
# zkopírovat beta crack tamtéž


Mafia 2 Beta Crack English Version
Download
http://bit.ly/bcAs0Y
---


Kupte Mafii 2
=============
Pokud se vám ale hra bude líbit, tak ji **kupte**, v případě Mafie 2 to budou myslím velmi dobře utracené peníze.

Dwarf, 19:31, 22.8.2010, Zábava


Komentáře k textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Tento text již nelze dále komentovat.

Tagy a štítky

mafia 2 ke stažení zdarma mafia 3 stahuj mafia ke stáhnutí hry ke stáhnutí zdarma mafie mafie hra na pc ke stažení zdarma mafia 2 pc ke stažení mafie 2 stahuj zdarma mafia 2 návod do hry zdarma mafie ke stazeni zdarma hry ke stažení zdarma na pc mafie mafia 2 na pc stiahnut mafie ke stažení zdarma mafia 2 cz ke stažení zdarma mafie ke stažení 2 mafia 2 stahuj stahuj mafia 2 mafia 2 zdarma jak stáhnout mafii 2 hra mafie 2 stáhnout zdarma mafie2 ke stáhnutí zdarma mafia stahuj mafia 2 ke stazeni mafia 2 ke stažení stahuj hry mafia mafia 2 pc ke stažení zdarma crack hry ke ke stažení hra mafie 2 ke stažení mafia to stahuj zdarma mafie i ke stažení mafie 2 ke ke stažení zdarma mafia 3 pc ke stažení zdarma kde a jak stahnout mafii stahnout mafie jak stáhnout mafii mafie ke stazeni mafie 2 stáhnout ke stažení zdarma mafia 2 jak stahnout na pc stahuj hry ke stažení kde stahnout mafii 2 mafie ke stažení zdarma na pc kde stahnout mafii stáhni hru mafie mafie 2 stahuj hry zdarma stahuj zdarma mafie2 hry stahnout hru mafie2 mafie 2 ke stažení mafia ke stažení zdarma mafia ii pc stahuj zdarma mafie2 stazeni mafie2 mafie2 hra stáhnout hry zdarma na pc mafia 2 download zdarma mafie2 hry pc mafie ke stažení hra mafie 2 hra mafie 2 stažení zdarma mafia 2 stahnout stahuj mafie 2 stahuj hry pc mafie


TOPlist