Kinect hack - odměna 2000 dolarů - icons.cz

Kinect hack - odměna 2000 dolarů

Jste něco jako technický génius? Hackněte Kinect a vydělejte si slušné peníze.

Microsoft Kinect – skvělý kus hardwaru

Kinect, díky kterému je možné hry na konzoli XBOX360 ovládat pouhým poskakováním před obrazovkou, je opravdu vynikající kus hardwaru, hlavně co se po technické stránce týče. A proto je velká škoda, že je omezen na fungování pouze s konzolí XBOX360.

Soutěž o 2000 dolarů

Firma Adafruit vypsala soutěž o to, kdo první hackne Kinect a napíše pro něj open-source ovladač, se kterým by fungoval i na jiném hardwaru. Phillip Torrone z Adafruit si posteskl jak by Kinect mohl být využíván například při školní výuce, robotických soutěžích a podobně. Stejně tak dodává, že by samozřejmě jejich firma mohla s takovým hackem přijít sama, ale nemá na to čas a proto vypsala tuto soutěž.

Microsoft se čertí

Microsoftu se samozřejmě takovéhle aktivity moc nezamlouvají a jejich mluvčí celou záležitost komentoval tím, že Kinect má několik softwarových i hardwarových proti modifikaci a také je budou i nadále vylepšovat.

Pokud ale i přesto všechno se cítíte, že na to máte, tak vřele do toho, hodně štěstí a můžete začít čtením pravidel

Dwarf, 13:56, 7.11.2010, Hardware


Komentáře k textu

Pavel
14:06, 7.6.2011

To mohli nabídnout teda větší odměnu :-)

Debil
22:57, 7.7.2011

2.000 za takovou prace… lololo. Ani jedin blby človek ne proda sve znalosti za 2.000 když muže vydělat o mnohem vic…

Jaký je Váš názor?


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Tagy a štítky

kinect hack


TOPlist