Zázrak Nintendo Wii aneb nedostatek na Vánoce - icons.cz

Zázrak Nintendo Wii aneb nedostatek na Vánoce

Nintendo Wii je stále obrovský hit mezi konzolemi. I v zemi zaslíbené jako je USA si nejspíš budou muset na Vánoce vystát fronty a doufat, že na ně nějaký ten kus zbyde. Proč?

Microsoft a Sony jenom tišše závidí. A není se čemu divit. Jejich konzolí se celosvětově prodaly daleko menší počty. A to přestože jejich výtvory jsou hardwarově daleko před Wii, stejné je to co se týče kvality i počtu her (až na PS3, kde se o tom dá zatím polemizovat)

Velice zajímavé je taky, že podle průzkumů téměř 75% lidí co Wii vlastní na něm pravidelně nehraje a zapne ho stěží jednou za měsíc. Takže lidé si zřejmě Wii kupují jenom díky způsobu jeho ovládání. Pokud vám není známo, jako ovladač zde funguje snímač pohybu, takže když hrajete na konzoli tenis, tak doma před TV musíte mávat rukou jako při skutečném tenisu. Přijde to jenom mě divné? Hrát virtuální hru a dělat u toho stejné věci jako bych musel v reálu?

Chtěl bych osobně poznat člověka u Nintenda co Wii vymyslel a takhle ho protlačil na trh. Konzole má zastaralý HW, většina her sou pouze předělávky dětských her. Zřejmě se Nintendo strefilo do masového modního trendu a třeba za pár let kdo doma nebude mít Wii jako by nebyl :D

Máte snad na Wii jiný názor? Klidně se o něj podělte v komentářích, protože já opravdu tu mánií okolo nechápu.

Dwarf, 18:33, 19.12.2007, Hardware


Komentáře k textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Jaký je Váš názor?


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Tagy a štítky


TOPlist