Internet Explorer 7 doplněk IE7Pro 2.0

Pokud používáte Internet Explorer 7, tak by vás mohlo zajímat, že pro něj nedávno vyšel vynikající doplněk IE7Pro 2.0.

Velmi bohatý doplněk IE7Pro se dočkal nové verze. Již ta první přinesla řadu zajímavých možností pro Microsoftí prohlížeč.

Něco málo o IE7Pro

Zřejmě první čeho si všimnete je z Opery převzatá funkce Rychlé stránky, díky kterému máte po otevření prohlížece okamžitý přístup k oblíbeným stránkám.

IE7Pro Rychlý start
Dále vylepšuje práci s formuláři, díky kterému je opakovené vyplňování hračka. Také vylepšuje blokování reklam. V základu je IE7 schopné blokovat popup okna, IE7Pro umožňuje blokovat reklamu přímo na stránkách.

Mezi další vlastnosti IE7Pro patří také všelijaké možnosti změn vzhledu IE7 přes nastavení, lepší podpora záložkování a možnost je sdílet online, oblíbená gesta myší a také podporu pro další zásuvné moduly (pluginy).

Nastavení IE7Pro

Pluginy

V základní instalaci jsou 3 pluginy, na počasí, zjištění hodnoty Google PageRank u prohlížené stránky a pro zobrazení informací o serveru. Přes další pluginy můžete získat různé další funkce jako například nástroj pro stahování videa z YouTube nebo různé pluginy spolupracující se službami Google.

IE7Pro 2.0

A nakonec novinky, které přináší již zmíněná verze :

Nový download manager IE7Pro2.0Stahovat můžete na homepage projektu.
Ke stažení: IE7Pro

Dwarf | 17:04, 13.1.2008 | Software | 0 komentářů

Komentáře k textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Rubriky

Hardware Software Společnost Internet Zábava

Tagy a Štítky

TOPlist