Internet Explorer 7 doplněk IE7Pro 2.0 - icons.cz

Internet Explorer 7 doplněk IE7Pro 2.0

Pokud používáte Internet Explorer 7, tak by vás mohlo zajímat, že pro něj nedávno vyšel vynikající doplněk IE7Pro 2.0.

Velmi bohatý doplněk IE7Pro se dočkal nové verze. Již ta první přinesla řadu zajímavých možností pro Microsoftí prohlížeč.

Něco málo o IE7Pro

Zřejmě první čeho si všimnete je z Opery převzatá funkce Rychlé stránky, díky kterému máte po otevření prohlížece okamžitý přístup k oblíbeným stránkám.

IE7Pro Rychlý start
Dále vylepšuje práci s formuláři, díky kterému je opakovené vyplňování hračka. Také vylepšuje blokování reklam. V základu je IE7 schopné blokovat popup okna, IE7Pro umožňuje blokovat reklamu přímo na stránkách.

Mezi další vlastnosti IE7Pro patří také všelijaké možnosti změn vzhledu IE7 přes nastavení, lepší podpora záložkování a možnost je sdílet online, oblíbená gesta myší a také podporu pro další zásuvné moduly (pluginy).

Nastavení IE7Pro

Pluginy

V základní instalaci jsou 3 pluginy, na počasí, zjištění hodnoty Google PageRank u prohlížené stránky a pro zobrazení informací o serveru. Přes další pluginy můžete získat různé další funkce jako například nástroj pro stahování videa z YouTube nebo různé pluginy spolupracující se službami Google.

IE7Pro 2.0

A nakonec novinky, které přináší již zmíněná verze :

  • Přechod k plně modulární verzi by měl zvýšit stabilitu doplňku
  • Přidán správce stahování MiniDM jako náhrada výchozí správce v IE7
  • Klávesová zkratka Ctrl+M minimalizuje IE do systémové lišty
  • Nově také 64bitová verze
  • Přidáno vyhledávání pomocí sponzorovaných výsledků Google
Nový download manager IE7Pro2.0Stahovat můžete na homepage projektu.
Ke stažení: IE7Pro

Dwarf, 17:04, 13.1.2008, Software


Komentáře k textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Jaký je Váš názor?


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Tagy a štítky

doplněk pro internet explorer jak blokovat reklamy na exploreru jak zablokovat reklamu v exploreru blokování reklamy explorer ie doplňky doplněk ie7 pro exprorer ie blokace reklamy u internet explorer blokovanni reklam pro exploer doplnky pro internet explorer reklamy blokace reklam explorer doplnky pro internet explorer doplněk ie blokace internet explorer ie7pro blokace reklamy ie7 get icons 2.0 doplňky ie blokovat reklamu v explorer nastavení ie7 jak blokovat reklamy na ie7 správce stahování pro internet explorer 7 internet exprorer 7 doplnky jak blokovat reklamy v ie doplnky pro ie blokování reklam ie


TOPlist