Google Pagerank aktualizace - icons.cz

Google Pagerank aktualizace

Přes noc ze soboty na neděli (12.-13.1.08) společnost Google konečně aktualizovala Pagerank. Proč jim to trvalo zatím nejdéle v historii a jak dopadnul web icons.cz se dozvíte dále.

Google Pagerank

Je to vlastně takové „subjektivní“ hodnocení jak Google vidí vaše stránky na stupnici 0–10. Dle mého názoru je tomuto hodnocení přikládán stále menší a menší důraz. Pagerank, který je veřejně viditelný určuje hodnotu zpětných odkazů z dané stránky, ale tím jeho význam zřejmě končí. Skutečný Pagerank, který si Google přepočítává mnohem časteji než ten viditelný pak určuje pozici ve vyhledávání na určitá klíčová slova a celkově odráží kvalitu a důležitost daného webu.

Jak si vylepšit Pagerank a tím zvýšit návštěvnost stránek

  • budování zpětných odkazů z jiných webů
  • dobré prolinkovaní jednotlivých stránek
  • odstranit duplicitu. tzn. aby se na různých url vašich stránek nenacházel stejný či velmi podobný obsah
  • sémantické členění obsahu
  • užití hezkých url patří v dnešní době již mezi základní prvky seo optimalizace
  • a především psát kvalitní a originální obsah

Náš web icons.cz po nedávné aktualizaci získal, již výše zmíněný, viditelný pagerank 4, což je podle mně po tak krátké době působení (cca 1 měsíc) velice slušný výsledek. Na našich pár článků chodí z vyhledávačů průměrně 200 lidí denně a s každým článkem toto číslo stoupá.

Nabídka zpětných odkazů

Tímto bych chtěl také nabídnout majitelům webových stránek s podobným tématickým zaměřením výměnu zpětných odkazů. Požaduji minimálně Pagerank 2 a umístění našeho odkazu na kvalitním místě, protože to samé vám nabízím i já. Konkrétně váš odkaz bude umístěn hned pod Rubrikami vpravo na každé stránce. Pokud splňujete podmínky a máte zájem, tak mě neváhejte kontaktovat.

Jak zjistit Pagerank

Za nejlepší český web, který vám dokáže změřit Google Pagerank, Seznam S-rank a jiné, považuji pagerank.jklir.net. A co vy, zaznamenali jste už změnu Google PageRank pro svou stránku? Je změna taková, jakou jste očekávali?

hibi, 12:49, 15.1.2008, Internet


Komentáře k textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Jaký je Váš názor?


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Tagy a štítky

jak vylepšit s rank pagerank aktualizace pagerank.jklir.net


TOPlist