Výběr webhostingu - icons.cz

Výběr webhostingu

Zřejmě každý, kdo chce mít vlastní stránky se potýká s problémem výběrem nejlepšího webhostingu, který zároveň není příliš drahý a umí vše co od něj potřebujeme. Zde jsem vám sepsal takový menší přehled hostingů, které považuji za nejvýhodnější.

Který webhosting zvolit?

Když zadám do Googlu slovo webhosting, vrátí mi to 97 000 000 výsledků. To je opravdu velké množství odkazů nabízejících hlášky typu: profesionální webhosting, webhosting jedině u nás, webhosting levně, webhosting jak má být, zdarma a pro každého atd. Tyto reklamní triky nám ovšem neřeknou zda-li je to služba opravdu kvalitní.

Vybraný hosting pro icons.cz

Při zakládání tohoto webu jsem tento problém musel také řešit a nakonec jsem zvolil Webhosting C4. Z mého pohledu asi v současnosti nejlepší poměr cena/výkon. Zatím jsem naprosto spokojen.

C4 s doménou zdarma

Nabízí 2 GB prostoru (+ roční navýšení zdarma o 500 MB) a k tomu zdarma doména (cz, eu, biz, com, info, name, net, org), za 100 Kč měsíčně. Platíte tedy 1200 Kč/ročně. Zahrnuje PHP, MySQL, e-maily, až 100 subdomén, htaccess, mod_rewrite. Dostupnost 99.987%.

Stable

Tarif mini je velice podobný hostingu C4. 1200 MB celkového prostoru, neomezený traffic, neomezený počet subdomén, definice chybových hlášek 40× atd. Oproti C4 je zde ovšem značná nevýhoda, že pro web je vyhrazeno pouze 200 MB prostoru a ostatní pro emaily.

Banán

Asi nejlevnější hosting za nabízený prostor vůbec. Kdysi mě to zlákalo a jejich služby jsem dokonce 2 roky využíval. Opravdu nejhorší zkušenost. Naprosto mizerná podpora, egoistickej týpek měl pořád za potřebí ze mě dělat debila. A ve finále mě obvinili z jakéhosi spamu z mojí domény a abych uhradil pokutu :) Abych jim tu nedělal příliš velkou reklamu, tak to radši uzavřu tím, že z vlastní zkušenosti Banán rozhodně nedoporučuji.


Webhostingový rozcestník

MyHOST.cz dává možnost každému zájemci vložit svůj článek či novinku z oblasti domén a webhostingů. Na stránkách MyHOST.cz se může zaregistrovat každý webhoster a představit tak sebe a svou nabídku webhostingových služeb. Portál MyHOST.cz je určený všem uživatelům, kteří hledají vhodný webhosting, ať už laikům či profesionálům.

MyHOST.cz – vyberte si webhosting

hibi, 10:34, 29.1.2008, Internet


Komentáře k textu

MaReK Olsavsky
14:38, 29.1.2008

Skoda, ze jste vynechal Klenot.cz, na nejz vsichni uzivatele peji chvalu.

jb
17:24, 31.1.2008

xnet.cz – domena s webhostingem (650 MB, PHP a MySQL) za cca 800 Kc rocne. Pouzivam s uspechem k neziskovym projektum a funguje bezvadne.

Karel
12:55, 5.5.2008

Na špici, opravdu levní a kvalitní jsou www.vasprostor.cz Z vlastní zkušenosti mohu doporučit. Tady jsou tabulky http://www.nejlevnejsiwebhosting.cz/.

Kulich
09:25, 5.3.2012

A zkoušeli jste už někdy zahraniční webhosting? Informace o něm a kompletní návod jsem našel http://www.webhostingcentrum.cz. Vřeleho ho doporučuji. Je tam super cena a hlavně kvalita služeb již vzákladu

webhosting
17:56, 30.4.2014

Informace o nejlepším webhostingu v ČR naleznete zde http://www.zajimavosti.g6.cz/po­citace/neomezeny_hosting_pro_vas_web_jen_za_hu­bicku!.php

Jaký je Váš názor?


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Tagy a štítky

webhosting zdarma zkušenosti výběr webhostingu email xnet


TOPlist