Jericho - další dobrý scifi seriál - icons.cz

Jericho - další dobrý scifi seriál

Seriál vyprávějící příběh malého městečka uprostřed USA potom co je většina amerických velkoměst zničena jaderným výbuchem. Zajímavý nápad a skvěle se na to kouká.

Jericho skončilo?

Je pravda, že tenhle článek přichází jak se říká s křížkem po funuse, protože minulý týden skončila na americké CBS 2. sezona a tím na této stanici Jericho skončilo. CBS se moc nelíbily výsledky sledovanosti, čemuž se není co divit, protože seriál byl vysílán v časech kdy na ostatních stanicích běžely pořady jako American Idol (u nás Superstar) a ty jak známo mají sledovanost obrovskou. Naopak na internetu je Jericho jeden z nejsledovanějších seriálů všech dob a díky Sci-Fi Channelu nejspíš opět bude. Producenti Jericha totiž jednají právě se Sci-Fi o pokračovaní a jak to tak vypadá, tak se zřejmě stane realitou.

Jericho

Seber lidem tři jídla denně a jsou z nich zvířata

Po všech těch útěcích z vězení, troskotání na ostrovech a bůhví čem dalším se s Jerichem tentokrát podíváte přímo do středu Spojených států. Jericho je obyčejné nudné americké město s téměř obyčejnými nudnými američany. To všechno se ale změní potom co se v dálce objeví typický atomový hřib.

Město kompletně ztratí spojení se světem a může se jenom dohadovat co se stalo. Spolu s tím se přeruší i zásobování a elektřina a my můžeme sledovat jak se klidní obyvatelé pod tlakem těchto událostí změní. (Většinou samozřejmě ne k lepšímu :) ) Seriál má taky nějakou tu hlavní zápletku, ale tu prozrazovat nebudu.

Podle mého názoru jde opravdu o špičku mezi seriály. Na rozdíl od ostatních je opravdu o celkem obyčejných lidech a jejich obyčejných životech, které jsou náhle přerušeny nečekanou událostí, která všechno absolutně změní. A oni reagují téměř reálně jak by asi lidé ve skutečnosti reagovali při podobné situaci. Ukazuje tak jak lidé snadno mohou zahodit svoji „civilizovanost“ a vůbec jak je současná lidská společnost křehká.

1. série Jericha ke stažení

http://isohunt.com/download/24061068/jericho.torrent

2. sezóna torrent

Druhá série má pouze sedm dílů a ty můžete dohledat jednotlivě třeba někde tady

http://isohunt.com/torrents/?ihq=jericho

Dwarf, 22:55, 31.3.2008, Zábava


Komentáře k textu

w.rabbit
01:59, 20.8.2008

lidicky je to v cestine kdyz si to stahnu

hibi
03:32, 20.8.2008

bohužel pouze v angličtině, ale titulky stáhneš zde:

http://jericho.sff.cz/download/titulky

Lelixiana
15:19, 31.1.2013

Ahoj, někde jsem četla, že druhá série má osm dílů, není to tak? Přijde mi, že to skončilo až moc náhle, ne úplně dokončeně… bude tedy někdy nějaké pokračování?

kdyžtak prosím odpovědi na mail leonaxtkx@gmail.com

Jaký je Váš názor?


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Tagy a štítky

dobrý serial dobrý seriály seriál scifi nové scifi seriály scifi seriály sci fi serial top scifi seriály dobrý seriál serialy dobry dobrý scifi seriál dobry serialy jericho serial dobrý serial scifi dobry serial dobrý seríál scifi americké seriály scifi serialy scifi seriál serialy sci fi cz novy scifi serial scifi serial sci-fi seriál serial scifi opravdu dobry serial serialy scifi jericho 2 serie kdy bude další díl jídlo s.r.o. nové scifi seriály scifi dobrý scifi serial top seriály scifi jericho scifi serialy cz scifi scifí seriály nove dobre serialy sci fi seriály americke scifi serialy sci-fi serial americké scifi serialy sci fi serialy nový scifi serial jaky je dobrý serial dobrý sterial novw scifi serily seriál jericho nový dobrý seriál nove scifi serialy nove serialy scifi útěk z vězení 1 série download torrent nejsledovanější scifi serialy


TOPlist