Výpověď služeb u Telefónica O2 - icons.cz

Výpověď služeb u Telefónica O2

Společnost Telefónica O2 je pěkně mazaná společnost, která zkouší na své zákazníky různé praktiky. Chtěl jsem zrušit služby a nestačil jsem koukat, co všechno musím podstoupit…

Zřízení služeb

V následujícím článku bych vám rád nastínil zkušenost s touto společností a jejím zájmem o svého zákazníka. 1. července 2006 vznikl tento „moloch“ spojením tehdejšího Českého Telecomu a její dceřinou společností Eurotel. V lednu 2007 jsem přemýšlel jak vyřešit vysokorychlostní připojení k internetu, protože jsem se přestěhoval na nové místo. Nakonec bylo rozhodnutí velice jednoduché, protože v mé lokalitě byl dostupný jediný "vysokorychlostní internet, a to právě od společnosti O2. Podepsal jsem tedy smlouvu na 12 měsíců, zřídil Internet Expres v akci za 1Kč a dostal modem. Od počátku jsem si byl samozřejmě také vědom toho, že budu muset stále platit poplatek za pevnou linku, aniž bych ji třeba sebeméně využíval. Tak tomu prostě bylo, je a bohužel nejspíš ještě asi na dlouhou dobu bude.

O2

Zdroj: parking-net.com

Váží si O2 svých zákazníků?

Co se týče samotného internetu nemůžu si na nic stěžovat, všechno šlapalo tak jak má, občas nějaký malinký výpadek, ale to bych O2 za zlé neměl, vždycky se vše vyřešilo. 12 měsíců uplynulo jako voda a tím pádem i moje smlouva, která se automaticky přeměnila na smlouvu na dobu neurčitou. Už jsem se tedy začal řadit mezi věrné zákazníky a tajně doufal, že by mi O2 mohlo poskytnout nějakou slevu. Zašel jsem tedy na jejich prodejnu a vzal do ruky jeden z mnoha letáků, kde mě zaujala možnost zřídit si digitální televizi O2 TV k již využívanému internetu a pevné lince. Jako bonus bych měl nárok na jeden ze tří dárků – digitální fotoaparát, tiskárnu nebo iPod. Poněkud hořké bylo nakonec sdělení pracovníka prodejny, že v mém bydlišti není tato služba dostupná. K možnosti využívání slevy na internet mi byla dána odpověď, že pro stávající zákazníky bohužel k dispozici nic nemají, veškeré „promo akce“ jsou zaměřeny pouze na nové zákazníky. Takže sečteno a podtrženo, já jakožto stávající zákazník, který má zájem o využívání ještě další služby, která mi ale díky špatnému pokrytí nemůže být poskytnuta, budu platit stále stejně a o nějaké výhodě nebo kompenzaci si můžu nechat jenom zdát.

Chci odejít k jiné společnosti

Shodou okolností mě asi týden poté kontaktuje pracovník nejmenované firmy a nabízí mi možnost bezdrátového připojení, že prý se signál v naší lokalitě již posílil a mohl bych využívat internet od nich za 400Kč měsíčně. Důležité je říci, že v porovnání s O2 je to jednou tak levnější varianta. Na tuto možnost jsem čekal jak na smilování a přišla v absolutně vhodnou chvíli. Byl jsem tedy rozhodnut pro zrušení internetu a pevné linky od O2. Zavolal jsem na bezplatnou linku 800 123 456 a po 20ti minutovém čekání byl spojen s operátorem. V úvodu hovoru jsem se pro jistotu ještě jednou zeptal, zda – li mi jako stávajícímu zákazníkovi mohou nabídnout nějaké zvýhodnění. Jaká byla odpověď operátora si můžete domyslet asi sami. Má následující otázka byla tímto nasnadě  – jak mohu zrušit pevnou linku? Byl jsem ochotně přepojen na oddělení, které mi prý poskytne detailní informace, jak při zrušení postupovat.

telefonica-02

Zdroj: spis.cz

Tak přece jenom možnost zvýhodnění existuje…

Místo detailních informací jak postupovat mě ovšem zavalila sprška otázek typu: proč linku ruším, jestli mám místo toho nějakou náhradu, za jakých podmínek, atd. Chvíli jsem tedy operátorovi odpovídal a když viděl, že můj úprk k jiné společnosti myslím opravdu vážně a on mi nemůže s jeho nabídkou konkurovat, nastala změna o 180 stupňů. Najednou k dispozici konkurenceschopnou nabídku měl. Jako stávající zákazník prý můžu využívat 50% slevy na internet po dobu následujícího půl roku a ještě mi o 20% může snížit paušál na pevné lince. Musím se přiznat, že jsem byl trochu zaskočen a první, co mě napadlo bylo to, proč mi tuto možnost nenabídla už předchozí operátorka. Nechápal jsem, ale odpověď mi byla dána vcelku jasná. Tuto možnost má pouze onen člověk ze specializovaného oddělení, na které mě přepojovala operátorka z linky 800 123 456.

Proč to také nezkusit

Závěr z tohoto je jednoznačný. Telefónica O2 si drží své zákazníky zuby nehty, ale jenom když ji k tomu dáte nějaký podnět nebo pohrozíte odchodem jinam. V té chvíli už se totiž nestáváte řadovým zákazníkem jako každý jiný, ale o trochu více žádaným a cíl operátora je jasný – udržet Vás za každou cenu. Takže jestli chcete ušetřit a jste zákazníci této společnosti vřele Vám doporučuji udělat malé „bububu“ a kýžený výsledek by to přinést mělo.

Lenny, 19:22, 7.4.2008, Společnost


Komentáře k textu

Krejsa
10:56, 10.6.2008

Tady je to léta zavedená praxe! To víte, tržní socializmus!

Keff
17:37, 7.7.2008

Tak tak, ale dá se toho moc dobře využít – už 2× jsem podal žádost o převod čísla o2->tmo, a vždycky mi zavolal týpek z o2 a nabídnul 1000 minut do všech sítí měsíčně na půl roku jako bonus za to že zůstanu, a to se vyplatí :)

traplican
13:34, 19.8.2008

Ještě před půldruha rokem jsem bez problémů vypověděl penou linku ve svém bývalém bydlišti na prodejně O2. Před týdnem jsem chtěl vypovědět smlouvu o pevné lince v novém bydlišti, jelikož ji mám jen kvůli Internetu a platím za ni spolu s ADSL dohromady devět stovek. Internet potřebuju kvůli zaměstnání, ale zřídil jsem si rychlejší (5Mb/s) a 3× levnější (za tři stovky) WiFi. Zašel jsem tedy na prodejnu Telefónica O2, ale ouha! Dozvěděl jsem se, že tam to zrušit nelze. Místo toho jsem dostal na proužku papíru adresu do PO BOXU, kam mám doporučeně poslat písemnou výpověď. To jsem udělal. Nic se nedělo, na rozdíl od poskytovatele ADSL, který mi obratem e-mailem i doporučeným dopisem potvrdil přijetí výpovědi. Asi po týdnu volám na 800123456, jak to vypadá s mou výpovědí. Dozvídám se, že ji ještě nemají. Ptám se, jestli mám správnou adresu a prý špatnou. Dali mi tedy druhou adresu a já posílám výpověď podruhé. Po původním doporučeném dopise nechávám pátrat. Dnes volám na 800123456 a ptám se, jak to vypadá s mou výpovědí. Prý ji ještě nemají. Přepojují mne na operátorku, která mne zahrne otázkami a nabídkami (viz článek). Trvám na výpovědi. Tak prý do 5 pracovních dní dostanu kód, pomocí něhož mohu pevnou linku zrušit. Pokračování příště … 8-) :-?

radulik
17:07, 21.8.2008

Jestli se mohu připojit se zkušenostmi s neohroženým kolosem, budiž ponaučením pro ostatní. Měli jsme pevnou linku, ale jen kvůli internietu. Přešli jsme k jinému poskytovateli a 10.3. jsem byla osobně zrušit naši stanici. Dostala jsem dodhodu o ukončení smlouvy s datem odpojení 10.4. Přišly mi další 2 vyúčtování, přičemž u prvního termínu jsem měla mít vyúčtováno jen 2 týdny služeb, druhá faktura byla za celé následující období. 2× jsem volala, 2× mi operátor sdělil, že se jedná o technickou chybu ze strany O2. Chtěla jsem úpravu první faktury a zrušení faktury druhé.. Nic se nedělo. Před 2 týdny mi přišel dopis od fy Credireform, ve kterém mi sdělili, že jsem dlužníkem a pokud se chci vyhnout exekuci, mám obratem zaplatit všechny faktury. Poslala jsem odpověď s tím, že nezaplatím neoprávněné faktury.. Dnes mi došla odpověď, že Telefonica O2 má dle všeobecných podmínek nárok na vyúčtování celého „plného“ období. Takže, pokud víte o nějakých stránkách věnovaných těmto zlodějům a jak na ně, napiště mi prosím na radka.sim@seznam.cz.. :-x :-x :-x

Zuzka
13:09, 29.10.2008

Chci vypovědět linku O2, ale nikde není k nalezení postup, ten je dokonale utajený. Zrůzných diskuzí jsem zjistila, že to není problém jen pro mě,ale pro většínu zájemců.Opravdu to je přístup O2 přímo vyděračský.

Ivo
21:15, 2.12.2008

Mohu říci, že WC, pardon O2 je téměř zločinecká organizace. Můžete si o tom přečíst na zajímavém blogu, který sepsal jejich zaměstnanec. Název blogu je zajímavý: O2=H2SO4 : http://horror-livingdead.blogspot.com/2008_06_01_archive.html

Tereza
13:05, 23.1.2009

Take mam neprijemnou zkusenost s O2, slo jeste o jednu z prvnich sluzeb ADSL, kdy jsme platili asi 800kc za 2Mb/s. po nejake dobe se na trhu objevili i dalsi poskytovatele internetu a O2 byla tedy nucena ceny snizit. Jenze nam „lisacky“ zvysili jenom rychlost na 4Mb a ponechali cenu. Vzhledek k tomu, ze jsem student a hodi se mi kazda koruna, bych uprednostnovala ponechani rychlosti a snizeni ceny. (a potom, nebyl to zadny zavratny rozdil mezi 2Mb a 4Mb) navic zmena sluzby nam byla provedena automaticky, bez jakehokoli upozorneni. A tak volam operatorovi. Bylo mi sdeleno, ze mam narok na BEZPLATNE vraceni sluzby zpet na 2Mb a budu tedy platit 400kc mesicne. Jamile nam vsak prisla prvni faktura, nestacili jsme se divit!! Nauctovali nam 1000kc poplatek za zmenu sluzby!! a tak volam operatorovi znovu. Ten mi opet zopakuje, ze zmena sluzby mela byt bezplatna a poznamena si reklamaci faktury. po nejake dobe nam doslo od O2 zamitnuti reklamace faktury. My se vsak odvolali, ale tentokrat to jiz resil Telekomunikacni urad. Pani, jez ma tyto veci na starosti, byla zpocatku velice neprijemna a davala nam najevo, ze s nami nechce ztracet moc casu. Snazila se nas presvedcit, ze nema smysl se s O2 soudit, jelikoz se jedna o velkou spolecnost, nemuzeme spor vyhrat a jen na to doplatime stratou casu a penez za spravni rizeni, ci pozdeji soudni poplatky. My jsme se ale nedali a zazadali jsme o predlozeni nahravky s operatorem, kde mi bylo 2krat sdeleno, ze mame mit zmenu bezplatnou. O2 samozrejme odmitla tuto nahravku predlozit a pani z Telekomunikacniho uradu nam sdelila, ze oni na to maji dokonce pravo, a ze by se to dalo resit jen v pripade, ze ja bych mela svoji nahravku! Tu jsem samozrejme nemela, ze?! Pak me ale napadlo hrat stejne falesne jako O2! A odvolali jsme se s tim, ze jsme o zadnou zmenu nezazadali (oni to cerne na bilem nemaji a jediny dukaz je na te nahravce hovoru s operatorem, kde mi ale bylo take sdeleno, ze pro nas je zmena bezplatna). Obratem nam doslo uznani reklamace a slozenka s poplatky za spravni rizeni a 1000korunovym poplatkem za zmenu sluzby a sluzba ADSL 2Mb za 400kc mesicne nam byla ponechana. Meli jsme stesti, ze se nam povedlo zatlacit O2 do kouta, od te doby vsak chodim vsude radsi s diktafonem a resim tyto veci osobe na prodejne. Nejlepsi je mit vse cerne na bilem a s podpisem. Jinak si clovek moc nepomuze.

Lenka
21:31, 25.2.2009

Ahoj, Řešíme teď obdobnou situaci a ráda bych požádala o radu. Máme od O2 službu mobilního Internetu přes modem. K 29.1.2009 nám služba dle smlouvy měla končit. Už od loňského srpna však využíváme jiného operátora (levnějšího a rychlejšího). V tu dobu jsme telefonicky i osobně požádali o změnu, tzn.ukončení. Měla dorazit faktura na vyřešení závazku za modem – nestalo se tak. Čekali jsme 2 měsíce a stále nic. Operátorovi jsem si postěžovala, že fa nedorazila a domluvili jsme se, že už nemá cenu to řešit, že služba stejně za pár měsíců končí a poplatek by byl vyšší než stávající platby. Navíc mi operátor sdělil, že nemusíme podávat výpověď, protože smlouva bude automaticky ukončena. Ouha. Dorazial další faktura za celé fakturační období. Když jsem opět pohovořila s operátorem, najednou je nutná výpoď. Když jsem mu vše vysvětlila, sdělil mi „zaplaťte a napiště reklamaci“. Co s tím??? Díky za rady na Hronkova29@seznam.cz :-(

Dominik
15:07, 13.3.2009

Poradím Vám pokud chcete zrušit paušál na mobila u o2,tak je lepší, než to vypovědět a čekat celou výpovědní lhůtu(za kterou musíte zaplatit),tak dojít do prodejny o2 a říct , že chcete číšlo přehodit na předplacenou službu.Zaplatíte za to sice 300kč,ale výpověď je hned.Nemusíte tedy platit za ten měsíc , který by vám běžela výpovědní lhůta.simku pak hodíte do koša a adie,máte pokoj :)

Karel Dvořák
14:54, 22.6.2009

Dobrý den, mám o „trochu“ horší zkušenost, kterou doteď řeším. Nechci to psát znovu, tak pouze zkopíruju. Bavte se. :) Předem se omlouvám za chyby apod., psáno v rozčilení. :)

už 10 minut litují, ale všichni operátoři jsou momentálně obsazení [14:21:48] Lahvik87: to jsou, s prominutím už, zmrdi [14:21:56] Lahvik87: to je neskutečný [14:22:06] Lahvik87: pokaždý mluvím s někým jiným [14:22:32] Lahvik87: 18.5. mi volali s nabídkou na zpětvzetí, když nepřejdu k t-mobile [14:23:07] Lahvik87: a budu mít tarif o2 individual a s ním teda 5 000 minut do všech sítí měsíčně + 200 sms, do všech sítí. za 179 Kč měsíčně [14:23:13] Lahvik87: tak jsem to ten den poslal [14:23:15] Lahvik87: a ok [14:23:29] Lahvik87: do druhého dne mi měla přijít potvrzovací sms o tom tarifu [14:23:37] Lahvik87: volám za 3 dny, že nic nepřišlo [14:23:48] Lahvik87: takže to bude do dvou dnů, že se omlouvají [14:24:02] Lahvik87: volám za 4 dny, že se omlouvají, pomalý systém, max. do konce týden [14:24:27] Lahvik87: volám za týden, prý v poznámce mají, že jsem se nevyjádřil, jestli o ten tarif mám zájem [14:24:38] Lahvik87: tak jsem řekl, že už jsem se vyjádřil 3× [14:24:45] Lahvik87: omlouvají se, bude to do 3 dnů [14:25:08] Lahvik87: volám za 5 dní, pomalý systém, bude to do 15., max. do 19. června [14:25:24] Lahvik87: urgují to a pro jistotu mi to pak smskou potvrdí obě operátorky [14:25:39] Lahvik87: mezitím jsem samozřejmě stihl zaplatit další fakturu za tisíc Kč [14:25:46] Lahvik87: v pátek nic, volám teda teď [14:26:05] Lahvik87: a ten chlap mi řekl, že tam má poslední poznámku o tomhle mém čísle z 18.5. [14:26:13] Lahvik87: a od té doby prý jako bych tam nevolal [14:26:23] Lahvik87: fakt už si ze mě asi dělaj prdel [14:26:48] Lahvik87: tak mu říkám, jestli mě přepojí na tu ženskou, která mi tu nabídku dala a zadala ji toho 18.5. do jejich systému [14:26:53] Lahvik87: to prý opravdu nejde [14:27:06] Lahvik87: ale dá jí na mě číslo s urgencí a že ona mi zavolá sama [14:27:11] Lahvik87: a kdy mi teda zavolá? [14:27:23] Lahvik87: to bohužel opravdu nevím, ani nevím, jestli je kolegyně dneska v práci [14:27:28] Lahvik87: no to je fakt společnost,ty jo [14:28:06] Lahvik87: ještgě se začal vztekat, když jsem mu řekl, že mi to připadá od nich jako marketingový tah, abych musel čekat tak dlouho a tím pádem zaplatil další, stále ještě drahou fakturu [14:28:23] Lahvik87: řekl že to je fakt nějaké divné a výjimečné a že se to ještě nestalo [14:28:42] Lahvik87: tak se hrozně divil, když jsem mu řekl, že vím minimálně o dvou lidech, co na to čekají stejně dlouho jako já [14:28:51] Lahvik87: fakt už nevím, co mám dělat [14:35:24] Lahvik87: asi počkám ještě dneska a zítra. A jak to nebude, tak tam budu volat znovu ve středu a tentokrát už nebudu milej na ně

vodak
14:48, 2.7.2009

Mohu pouze potvrdit, že O2 je zcela neseriozní firmou, kde při telef nabídkách slibují nebe, ale potom přijde peklo. Pokud chce zákazník zrušit smlouvu je to jako smrtelný hřích. Podvod a neserioznost je značkou O2

ivan
12:50, 11.8.2009

Potvrzuji, neseriozní firma. Převod čísla k jinému operátorovi neskonalý problém. O2 je podle mých zkušeností nedostupným betonovým bunkrem a zákazník je pouze dojná kráva bez jakéhokoliv dovolání.

kája
20:06, 20.8.2009

O2 me zničí! Jen kvuli tomu že jsem se nechala na ulici ukecat otravnym dealerem ted stale platim pausal za neco cio jsem v zivote nepouzila a i presto ze vam reknou nejdrive ze tedy smlouvu s vami zrusili tak vam dale chodi uctenky…jsou to hnusny svine,neverte jim nikde a nikdy

Týnuše
19:42, 21.8.2009

Souhlasím s vámi …je to na h…A´t se jdou vycpat s těmi jejich službami 8-O

radka
12:48, 30.8.2009

chtěla bych se zeptat ..já mám na svém mobilu zavedený paušál o2 cool ..a chtěla bych ho zrušit ..ale newim jak ?

radka
12:49, 30.8.2009

díky moc za odpověd –můj e-mail.. petik.52@seznam.cz

Barbora Svobodová
12:53, 31.8.2009

Chtěla bych se zeptat na 1 otázku týkající se smlouvy s O2. Včera mě oslovili na ulici obchodníci z O2 a nabídli mně dle nich výhodnou smlouvu pro studenty. Bohužel jsem se nechala ukecat a smlouvu na 2 roky s nimi na ulici podepsala. Už ted samozřejmě vím, že to byla pitomost a smlouva je nevýhodná. Je možné ještě smlouvu zrušit? Děkuji za případné odpovědi.

pavel
00:32, 4.10.2009

tak to já jsem na tom podobně. Taky jsem se nechal ukecat na zasraný paušál od O2 cool. teť toho taky hrozne lituju, napište kdyžtak někdo jestly to jde ještě nějak zrušit. A co když jsi to číslo neaktivuji na jejich webu píšou, že budou posítat faktuty až po aktivaci,je to tak ? Napište jak jse na tom vy :-?

luke
20:54, 8.10.2009

Dneska sem udelal stejnou pitomost… Dazdej tejden me otravujou na stejnym miste, ale dneska sem mel naky zatmeni a upsal sem se. Nez sem se rozkoukal mel sem v ruce obalku s dvema simkama a skoro neviditelne pres kopirak napsany smlouvy. Hned zejtra letim do kamenyho obchodu o2 se pokusit zrusit obe cisla. Nekde sem cet ze mam pravo odstoupit do 14 dnu bez sankci, takze sem zvedavej. Nevite nekdo jak to s tim je?

bobo
18:18, 14.10.2009

ahoj, dneska jsem udelala stejnou kravinu, prosím, napiste, jak se to da zrusit :-? pokud to nekdo vi, budu vdecna, a to velmi

míša
10:03, 22.10.2009

Je to pravda. Pokud uzavřete smlouvu mimo provozovnu poskytovatele služby, můžete do 14 dnů od smlouvy odstoupit – nejlépe doporučeným dopisem, ať pak máte nějaký doklad o tom, že jste od smlouvy odstoupila.

Domi
21:35, 28.2.2010

půl roku mám o2 cool a chci k tmobilu protože mi to opravdu nevyhovuje..nemohl by mi někdo poradit jak postpovat prosím? dom4k@seznam.cz

Alča
16:26, 11.3.2010

Ahoj mám stejný problém stěhuji se a mám ADSL jen k vůli internetu,chtěla bych ukončit tyto služby ale bohužel nevím jak,máte-li s tím někdo zkušenosti prosím poraďte Předem moc děkuji :-(

Marek
08:41, 30.3.2010

Zdravím, tak nevím nevím, ruším smlouvu s O2. Mám od nich CDMA jako náhradu za ADSL, které mi 3 roky slibují. po 6 měsíčním fungování nefungování a řešení technika „Hmm, asi je tam na BTS stanici problém“ jsem už opravdu nervově nevydržel. Jediné co mi nabídli je 3G internet za obvyklou cenu. No ataky když sem šel do obchodu ukončit smlouvu, vyprovodili mě jako bych jim tam něco ukradl. Načež jsem seřval operátorky na infolince 800123456 a hle??? dozvěděl jsem se, že na prodejně, kde jsem byl mě obsluhovala slečna z méně bystrých zaměstnanců (jinými slovy ta slečna byla naprostá tupá … víte co). Mno dnes jdu na tu prodejnu znovu, pokusit se dokončit to, co už mohli sepsat včera. Takže co z tohoto vyplívá?? 1/ O2 je úplně jedno jaký jste zákazník. 2/ O2 je naprosto jedno jestli u nich zůstanete. 3/ Jediné co jim není jedno a o co jim jde, je oškubat Vás o co nejvíc peněz než opravdu odejdete. 4/ Ikdyž jim budete vyhrožovat Telekomunikační úřadem, ČOI, SOS a jinými institucemi, budou se Vám víc a víc smát. 5/ Pokud máte vždy na výběr, nepořizujte službu od O2.

Tom
19:53, 3.4.2010

Zdravim, nesetkal jste se jiz nekdo s timto problemem? Matce moji pritelkyne se vnutili podomni prodejci telefonnich pausalu. Tech se zbavila, nic nepodepsala. Za par tydnu ji kdosi vola, tvrdi ze je z o2 a zase nuti pausaly, aby presla z predplacene SIM. Rekla, at ji poslou smlouvu, vcetne podminek, ze se na to podiva. Smlouva prisla, neuplna, chybela moznost zruseni sluzby ve zkusebni lhute, jak bylo slibovano, chybel cenik atd. Tak jim to poslala zpet, ze nema zajem. Nicmene to o2 nebranilo, aby pausal zavedlo. Sepsala a poslala reklamaci, ze dodane podklady nepusobily serioznim dojmem, ze nemohla rozlisit, zda se nejednalo jen o dalsi akci podomnich prodejcu, na zaklade ceho ji pausal zavedli, kdyz nepodepsala zadnou smlouvu, jakou maji vubec jistotu, ze pri svem nevyzadanem hovoru -SPAMU- hovori s majitelem SIM atd. Ano, sice mohou tvrdit, ze hovor je nahravan a byl vysloven jakysi predbezny souhlas, ale to je preci absurdni. Jednak vubec nevi, kdo jim fakticky souhlas udili, dale je az absurdni predstava, ze budou i klidne tvrdit, ze treba jiz pouhym zvednutim sluchatka souhlasim se smlouvou, kterou mi budou nabizet. Snad jeste zijeme v pravnim state, kde plati smluvni vztahy na zaklade podepsani/nepodepsani smlouvy? Po zaslani reklamace O2 trochu vymeklo, zase 2 hovory z O2, prvni o zadne reklamaci nevi, druhy vola, ze reklamaci mají, ale jedina sance je napsat vypoved a vymena SIM. Ale vypoved z ceho? Co rusit? Na co se odvolavat? Vzdyt neexistuje zadna podepsana smlouva, zaznam hovoru mají jen pro svou potrebu, ten také nevydaji. Pripadny souhlas po telefonu jim mohl dat kdokoli, to nemuze byt relevantni. Pokud bude hrat stejnou hru jako O2, tak muze klidne tvrdit, ze s nikym z O2 nemluvila, kdovi kam se dovolali a s kym vubec mluvili. Fakt hruza. Je normalni, aby jste nepodepsali zadnou smlovu a pak byli nuceni tuto neexistujici smlouvu vypovidat, aby po vas O2 nemohlo vymahat pausalni platby?

niky
15:17, 13.4.2010

:-( :-? :-xjsou to pekne kurvy.mam upe ten sami problem jak vy vsichni curaci jsou to

niky
15:19, 13.4.2010

potrebuji poradit jak ma zrusit ´ten posranej pausal taky me ukecaly venku.tak prosim piste dikes Niky

mk
21:53, 23.4.2010

nemate podepisovat neco o cem nic nevite , vase blbbost

eva
21:21, 1.8.2010

dne 13.10 mi konči smlova s o2 poradite mi jak mam napsat vypověd diky evahynkova13@seznam.cz

Petr
16:15, 21.8.2010

Mám stejnou zkušenost. Jsou to praktiky vyzrálého kapitalizmu, aneb jinak výdobytky kapitalizmu, na které tady nejme ještě zvyklí. Nenašel by se tady právník, který by se k tomu mohl vyjádřit ??? Přece tady platí náš občanský zákoník a smlouvu mohu vypovědět písemně přímo, nejlépe dopisem s doručenkou. Jinak to budou protahovat dokud se dáte …

Jarka
18:34, 27.8.2010

O2 je velmi neseriózní firma. Zrušení jakékoliv smlouvy u O2 je velmi problematické. Každý pracovník Vám řekne jiné informace, že Vám zavolají apod.

Šárka
21:41, 27.10.2010

Ahojte, můžete mi prosím někdo poradit jak zrušit smlouvu, kterou mám na tři roky (paušál)? Ve všeobecných podmínkách taková možnost ze strany zákazníka neexistuje. Každý měsíc podávám nějakou reklamaci na O2 služby (kterou vždy uznají a napraví, ale další měsíc je zas něco jiného v nepořádku). Už mě to fakt nebaví :-x Díky

betuse
18:57, 31.10.2010

ahoj nevíte jak zrušit paušál u o2, už uplynula doba 2 roky na kterou byla podepsaná smlouva, děkuju? :-)

Mon.
16:38, 10.11.2010

Nám pořád urgují zaplacení faktur a když jsme jim zaslali doklad o zaplacení faktury. Druhý den nám byl odpojen telefon s tím, že platba nedorazila. Poslali jsme jim znova doklad o zaplacení faktury. Tentorkát doklad došel, ovšem je problém s párováním faktur, prý at zavoláme znova v pondělí jestli se to podařilo napárovat. nepodařilo. Zaplatili jsme tedy 18 000 Kč v hotovosti na prodejně aby nám zapojili telefon s tím, že oněch 18 tisíc, které byly poslány složenkou budou tvořit přeplatek, který nám vrátí a současně nám bylo řečeno, že vše je v pořádku. Dnes, o dva dny déle jme opět odpojení s tím, že máme opět nedoplatek ve výši 3000 Kč. Okamžitě chci zrušit smlouvu, kterou mám bohužel podepsanou do roku 2012. A přesně, jakmile jsme toto řešili poprvé byl nám nabízen rabat 20 procent, ale ted, když už vidí, že to myslíme vážně tak mě pokaždé nechají tak těch 5 minut čekat :-?

moni
10:17, 11.11.2010

O2 je největší sračka.Fakturanti na nic, zaměstnanci na nic samotná společnost?Nemám slov k tomu říct jaká je to sračka. To radši něbudu mít nic, než O2. :-x

petr
21:07, 25.11.2010

Tak jsem dnes došel vypovědět smlouvu na ADSL linku za 831 včetně DPH, páneček prodavač mi dal tajný tip zavolat na 800123456 volba 9, neexistuje, no a když jsem se přes 5 dovolal na příjemnou paní, tak mi sdělila, že musím poračovat zítra na jiném čísle a že za 5 dní dodání výpovědi asi nestihnem, že maji v obchodních podmínkách zaslání dopisu od nich , řekl jsem, že jsem podmínky četl a že tam nic takového není a kde že ty správné mají, prý někde na webu, po všem co jsem tu četl kamarádi nepokojenci si můžu tipovat jak zítra dopadnu na tajném čísle které mi paní operátorka poslala, když mi před tím po mé replice, že vím že jsou takto školení, potvrdila zcela bez uzardění, že jsou opravdu na šoky zákaníků školeni,.. šokuj, šokuj Telefonico… :-) :-)

Mino
09:33, 30.11.2010

Mobilný operátor by mal nariadit svojim dealerom, aby si každí svojich získaných klientov aj občas kontaktoval a informoval, proste staral sa o nich, niečo podobné ako je to u finančných poradcoch. Ale oni potrebujú iba nahnať ovce do košiara a tam im už naložia oni sami, podľa svojho uváženia. To znamená: my „hlupé ovečky“ len plaťme a plaťme a plaťme!!! :-( Asi by všetci ľudia mali prestať využívať ich služby, potom by sa zbadali!!! :-)

Carlos
17:41, 22.12.2010

Souhlasím s tím že stačí udělat trošku bububu ja měl např internet od O2 za 500 mesične jako novy zakaznik pak misto 909 sem ukecal na 619 mesicně a ted po znovupojebani mam 2× takovou rychlost-16mb za 400 mesicne bez pevne linky ktera sla najednou taky zrusit bez problemu .-))) staci umet vyjednavat to same mam s vodafonem na pausal staci pohrozit konkurencni nabidkou a trosku pofnukat ze se mi od nich po te dlouhe dobe nechce a sup pausal o pulku penez dolu minuty o pulku nahoru :-))) :-D :-D :-D

Zora
19:34, 1.3.2011

Stalo se mi něco obdobného, 19.1. jsem odeslala písemně výpověd paušálu kde mi končí smlouva k 27.3., protože na pobočce to prý nedělají. Stále jsem čekala na nějaké vyjádření a 28.2. jsem zavolala na O2 linku co se tedy děje, proč mi nic neposlali (podotýkám že již jejich číslo nevyužívám) a paní mi sdělila že moje výpověď byla zamítnuta z důvodu že mi ještě nevypršeli 2 roky… a začala mi vnucovat extra slevy, ceny apod… jejich jednání je do nebe volající, s tím, že když konečně vzala na vědomí že chci smlouvu opravdu vypovědět tak mi řekla., že mi bude běžet opět měsíční výpovědní lhůta a že si za to můžu sama, protože oni se mi snažili dovolat na dané telefonní číslo!!!! Přitom vypovědět smlouvu můžu kdykoliv dle jejich podmínek s tím, že si doplatím do konce toho období paušální poplatek…(za 27 dní to neni problem doplatit). dnes jsem posílala dopis že žádám aby mi písemně sdělili důvod zamítnutí mě výpovědi a že trvám na původní výpovědní lhůtě, tak jsem na to zvědavá…

MIchal
18:06, 10.3.2011

Jsem se tak dlouho nepobavil, těmi texty zde. :-D :-D :-D :-D

leňa
11:17, 7.5.2011

Nemáte někdo zhruba vzor na zrušení paušálu O2 kůl ? koncem června mi končí dvouletá smlouva a už se nevýslovně těším až ji budu muset zrušit, jak ale vidím běh na dlouhou trať. díky napište mi prosím na ferdinkal@seznam.cz

Val
11:07, 19.5.2011

Poradte někdo prosím jak napsat výpověd k O2 smlouva mi končí v červenci radši budu bez paušalu nez platit takovy šíleny penize a to se mi jeste operatori vysmivaj ze nedokazu odlepit telefon od ucha nezda se mi ze bych provolala tolik penez nevolam od rana do vecera

Janina
15:23, 23.5.2011

Mám pocit že u O2 chodí na školení o tom jak za každou cenu udržet zákazníka. Mají asi povoleno za každou cenu si něco vymyslet. Není přeci možne aby každý jejich zaměstnanec tvrdil něco jiného. Zrušit smlouvu u O2 je nadlidský úkol.
8-O

richard
18:08, 28.5.2011

Nejlepe se spoji a dat je k soudu… stat by mel zakrocit porusuji zakony..mam s nima take problem

Alena
14:36, 1.6.2011

Udělala jsem také špatné zkušenosti s O2 – Telefónica. Přemýšlela, kde se stěžovat na nesolidní jednání. Do teď se mi táhlo ukončení služeb- intern.ADSL+pevné linky, o které jsem žádala v půlce loňsk. září – z důvodu přechodu na T-Mob. služby. Když jsem avízovala, že se nic neděje, tak mi bylo řečeno, že se papíry ztratily nebo nedošly. V půli října přišel servisák a zapojil mi intern. od T-Mob., takže od listop.jsem nakonec vlastnila a platila za dva. Internet od O2 nebyl zrušen ani k poslednímu říjnu, jak jsem očekávala. Protože jsem zablokovala platby, které do té doby chodily z účtu, po nějaké době mi přišly výhružné dopisy, dokonce potom od vymahačské firmy,pracující pro O2. Když jsem se snažila dát vše do pořádku, ofotila veškeré doklady a zaslala je, následně volala a bylo mi doporučeno, ať zaplatím + poplatky z prodlení – že už mají na mě soudní příkaz a potom ať to reklamuji. Takto jsem učinila a po nějaké době mi přišlo vyrozumění od 02, (z 5.5.2011!) a že reklamaci neuznávají, že na to je doba pouze 2 měsíce – potom je promlčeno. Takže jsem vším znechucena, přemýšlím, co podniknout a toto píšu všem jako varování před nesolidním 02 Telefónica! Hezký den s lepšími službami lepších společností přeje Alena

Elča
16:36, 14.6.2011

Čau chtěla bych se zeptat mam internet v mobilu a chci ho zrusit ale nevím jak na to poradítemi prosím dííík :-D

France Josef Ferdinand Oškubaný od O2
00:56, 18.6.2011

Zdárek lidi,jak jsem si tu strávil pár minut čtením,jsem u O2 již 3rokem,a nelíbí se mi jejich navyšování každým rokem,chci ukončit službu -ADSL+TV+PEVNÁ LINKA… jak koukám,budu asi platit čím dál víc a víc a víc a víc a víc a víc a víc… prostě až to bude za 10000000000000000000000000000000000000měsíčně,tak možná něco sleví na připojení(tím myslím přenosovou rychlost :-D)…jsou to opravdu parchanti využívající silného postavení na trhu-DÍKY DŮCHODCŮM A VŠEM HODNÝM OVEČKÁM JAKO JSEM JÁ A VY.Je na čase dát hromadnou výpověd a ať tato společnost krachne!!!!!!!!!!!! Těším se na dlouhé jednání s firmou O2 kvůli zrušení připojeni… Nikdy s nikým nebyly takové problémy jako s O2!!! Jo a noste všichni u sebe ocelovou trubku cca 20cm dlouhou,dá se schovat všude a jakmile vám ňákej kravaťák nabídne něco od O2,hned ho ZABTE!!!! to nejsou lidi,ale HYJENY!!!! B-A-N-K-R-O-T O-2 !-!-!-! ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Zdeňka
11:36, 17.8.2011

Dnes jsem obdržela SMS od O2, s tím ,že mi byla naúčtována částa 15,– Kč za započaté datové spojení s macimální částkou 30,–Kč za 24 hodin.Na můj dotaz přímo na zákaznické lince mi nejsou operátoři schopni říci co to znamená a říkají ,že se musí podívat do faktury.Jak jsou tito praovníci informování o službách, když na jednoduchou otázku neví odpovědět? A to neříkám, co má za problkém změnit paušální platbu za kredit.Už toho má opravdu dost abýt u takové společnosti již nechci být.Takže mi držte palce, zda se mi to podaří nebo mi prosím poraďte, jak to udělat.Dík. :-(

zdenča
11:34, 21.8.2011

ahojky potrebuju zrusit pausal taky me na to ukecali kluci mam zajit do prodejny co jak prosim napiste:(
:-|

Jarmila
21:18, 25.8.2011

Od 70 roku jsem zákazníkem na pevné lince. Během posledních 5 let jsem vypovídala pevnou linku několikrát- zkušenosti s přemlouváním a čekáním na toho specialistu, který vám to „odsouhlasí a povolí“ a čekání na „kód“ a pak ještě telefonování zpátky na O2 – to už pravdivě popsali v příspěvcích jiní z vás. Je to nedůstojné a pouhopouhé obtěžování zákazníků !!! Raději by se snad mohli vedoucí pracovníci zajímat, PROČ jim zákazníci odcházejí ! Určitě za to nemohou pracovníci zákaznického centra, na které se nespokojení zákazníci obracejí a oni je mohou akorát „okecávat“, řešit ale nic. Já několik let mívám během roku naúčtováno najednou něco navíc, něco co jsem si neobjednala, nevelkou částku, jeden dva tři měsíce, dokud se neozvu. Já kontroluji a tedy reklamuji. A tak vám prozradím, že navýšenou částku vám připočítají i s 20% DPH, ale při vracení po reklamaci vám odečtou jen částku bez DPH !!! A tak znovu reklamuji !! Tak co, líbí se vám to ? No mně tedy ne !! Tak s O2 taky končím.

Rudolfko
14:51, 30.8.2011

O2 i mrtvému vyhrožují soudem a exekucí. Takové to jsou hyeny!!!

NASRAT O2
12:17, 2.9.2011

taky me ukecali hajzlove pred 2 a pul roky s tim ze simka neni aktivni dokud nezavolam na aktivacni cislo a nepotvrdim aktivaci simkarty..ALE simku sem ulozil jako nahradni(mam T-mobile) celou dobu sem ji nepouzil ani neaktivoval a vcera slozenka 1485kc za komunikacni sluzby+prodlevy..volal jsem na o2 a tam mi rekli ze jim dluzim ze simka je aktivovana!!!!!!!!!!!!!!zlodeji a podvodnici …budu muset zaplatit do konce mesice jinak vydaje stoupnou na 20 000 diky ex.rizeni:///

JJ
23:26, 3.9.2011

Mě překvapilo, jak lehce šla zrušit pevná linka mojí babičce, aniž by ona k tomu vůbec dala nějaký souhlas. Prostě jsem jen zavolala na O2, že potřebuju zrušit pevnou linku, která ani není psaná na mě. V podstatě stačilo akorát vědět jméno na koho je daný číslo psaný a adresu, vše bez problémů...............mě se to teda v tu chvíli hodilo, ale jinak představa, že někdo může někomu zrušit pevnou linku, aniž by k tomu dotyčný dal souhlas :-? Jinak teda mám spíš taky negativní zkušenosti

Humlová Radka
12:50, 5.9.2011

Minulý rok , po přestěhování na venkov, jsme u společnosti O2 využili bezdrátového připojení na internet…po 24hodinách jsme zjistili, že tato společnost nemá u nás „pokrytí“ a manžel jel do Prahy USB vrátit-při stěhování se nám podařilo někam zašantročit záruční list. Na pobočce to vrátit nelze, bez záručáku, tak jsme tedy telefonicky vypověděli smlouvu-k nim „nahoru“ se fyzicky dostat také nelze. Operátorka přislíbila, že nám pošle duplikát z.l a…po 3měsících nám přišlo vyúčtování za „net“ a…celá situace se opakovala. Záruční list neposílají, a naše hovory nemohou najít..zaplatili jsme tedy do dnešního dne 1600Kč mysleli, že je to poslední platba…půl roku nic a včera přišla složenka na dalších 1800Kč.Já nemám představu, jakým způsobem se jim vymanit z moci. Chápu, že jsme ztratili „Papíry“, ale to neznamená, že musíme být jejími rukojmými do smrti…nebo ano? Budu jim psát email, protože smlouva je jedna věc, ale podle mě tím, že zde není signál, oni ze své strany podmínky poskytování nesplnili..mě už nic nenapadá a mám vztek :-x

lihuna
10:42, 6.9.2011

souhlas, jsou to zmetci, čtyři měsíce jsem se s nima dohadovala o zrušení pevné linky a internetu, pak mě jedna pipka na telefonu řekla ať si dojdu přímo na pobočku v nějakém obchoďáku a tam že to bude hned a vážně bylo. To co jsem řešila takovou dobu šlo najednou hned.Teď už jen zjistit jak se dostat na jejich operátora a dořešit finanční stránku věci, účtují mě za období kdy už jsem u nich dávno nebyla. 8-O

Kety
09:14, 22.9.2011

Potřebovala jsem zrušit pevnou linku po zemřelé, protože jsem to před 5 lety již jednou bez problému provedla s tím, že jsem přinesla potvrzení u úmrtí a linka byla bez problémů od okamžiku podání zrušena, postupovala jsem stejně, ale ouha..... narazila jsem, prý mi jí mohou zrušit až po vystavení úmrtího listu, nikoliv na základě potvrzení o úmrtí, moc dobře vědí, že vystavení úmrtího listu trvá minimálně měsíc a tak zinkasují neoprávněné dalších 500 Kč , jejich informace, že si tuto částku mohu zohledit při dědickém řízení je sice hezká, ale jde mi to, že O2 shrábne neoprávněně peníze, když evidentně jejich zákazník, který měl s nimi smlouvu zemžel.

Jarek
17:19, 22.9.2011

Jsem znechucen tím jak se chovají,mažou med kolem huby a výsledek je k posrání-sory ale jinak bych to nemohl napsat.
:-x

kiki
11:07, 23.9.2011

Prosím nevíte do kolika dnů mně přijde faktura, jestliže vyúčtování je prováděno od 20. dne měsíce do 19. dne následujícího měsíce?? Děkuju za odpověď. Jinak s O2 mám také velmi špatné zkušenosti (viz. tarif O2 kůl).

koov
18:19, 23.9.2011

OPRAVDU NECHOĎTE k O2 tragédi neprofesionální přístup a POZOR !!!!! Když je budete chtít opustit tak jsou jak klíště.OPRAVDU NEDOPORUČUJI!!!!!!

Tajka
11:47, 6.10.2011

Připojuji se a souhlasím. Vloni mi trvalo půl roku než mi přestali fakturovat nekřesťansky drahé služby a převedli číslo na jiného operátora. To až poté, co jsem je obvinila z účelového jednání a úmyslného okrádání klienta. Pokud mohu doporučit těm, co mají smlouvu na dva roky, dejte pozor na konec období. Automaticky Vám služby o další 2 roky prodlouží, aniž byste cokoliv podepsali nebo nedej bože se Vás zeptali, zda to chcete.

Lermo
23:17, 27.10.2011

Dnes jsem na ulici podepsala smlouvu na o2 cool student tarif s převedením mého čísla (byla jsem u vodafonu) bylo mi neustále opakováno že to mohu do dvou měsíců bez problémů zrušit a vrátit se zpět do starých kolejí…no vzápětí mi doma došlo že absolutně nechápu jak jsem to mohla podepsat…mohl byste mi prosím někdo kdo s tím máte zkušenosti poradit jakým způsobem to mám zrušit? někde jsem cosi četla o 14 dnech na zrušení což tím že jsem si to uvědomila v den chyby ještě stíhám…Mám tedy jen zavolat a požádat o zrušení nebo to mám řešit nějak písemně nebo snad přes pobočku? předem díky za všechny rady

MONCA
13:57, 3.11.2011

Také mám takoví problém.Dejte si na ně velký pozor.Využívají různé praktyky.Když Vás chtějí polapit tak slybují a nabízejí různá zvíhodnění.Neskákejte jim na to jelikož na to člověk strašně doplatí.Toto opravdu moc dobře znám a zažila jsem s nimi toho dost.Radím všem nedávat si paušál pokud ste to udělali tak jim zavolejte třeba že jste se dostali do problému a dočastně se chcete vrátit na kartu.Jakmile vám to přendají provolejte si peníze a více nedobíjejte.Pak stací jen změnit číslo a přejít jinam.Se mnou takto jde celá rodina a pár našich přátel.Přeji všem aby vydrželi až do konce vyplatí se Vám to.

Šimoničová Saša
13:17, 4.11.2011

Větší hajzly, než je O2 jsem ve svém životě nepotkala, měním operátora i za cenu změny mého letitého tlf. čísla, při každé zmínce o této společnosti je mi na zvracení!!! :-( :-(

Ondra
13:57, 11.11.2011

Nemáte prosím někdo zkušenost se zrušením paušálu? Do konce smlouvy mi zbýva cca 20 měsíců a mám ke smlouvě telefon za zvýhodněnou cenu, nevíte kolik se platí sankce za každý ten měsíc co chybí do vypršení? Děkuji

Stefan
04:41, 13.11.2011

Zdravím, je někdo kdo poradí jak se s O2 rozejít v případě že mi O2 vnucuje novou smlouvu na 12 měsíců s tím, že jsem se smlouvou souhlasil při telefoním jednání s operátorem o slevě za internetové připojení. tel. 724301981

dub
15:35, 18.11.2011

Jednoduše, ze zákona máš při uzavření smlouvy mimo provozovnu 14 dnů na ukončení bez udání důvodu-takže tak :) Sankce je počet měsíců *cena tarifu. Lermo to je chyba-když něco podepisuji tak vím co každopádně klid, skutečně máš 2 měsíce na zrušení-pokud nevyhovuje tak zavolej na 800 020202 a je to-dokonce bez sankcí. Monico-dělám tarify pro všechny tři operátory a můžu ti říct, že objektivně vzato má v současné době nejlepší nabídku právě tebou kritizovaný O2 ( neberu retenční nabídky-to je uuuplně něco jiného a bavím se o mobilních službách). A poslední věc – O2 automaticky neprodlužuje smlouvy-to dělá v současné době jen T-Mobile . No a moje hodnocení mob. operátorů od nejhoršího k nejlepšímu je jasný : T-Mobile, O2 a Vodafone. Mějte se děti a pěknej víkend všem. :-P

dub
15:38, 18.11.2011

Jo a ještě k té naúčtované částce: Jedná se o internet v mobilu na den – musela jsi se omylem připojit k internetu(bohužel všechny sofistikované mobily dneška to mají vrozené, že jak se o ně zavadí tak se připojují-pokud jim to tedy hned po rozbalení z krabičky nezakážeš :)) ) Částka na den je 30Kč a pokud jsi připojená jen do hodiny tak platíš 15Kč. Každopádně pochybuji, že by to na zákaznické lince operátor nevěděl:) to by tam pak neměl co dělat!!

katka
18:34, 22.11.2011

hrozný zloději .každý měsíc dilema, bojuju za své jako blázen ale nemám jínou možnost a proč je nedat k soudu to by přeci šlo je nás hodně a toto je fakt víc než dost,buď se nedovoláte na rádoby *11, už vůbec ne na 800123456, A lžou jak když tiskne už několikrát mi zaučtovali 150kč za úpomínku kterou jsem nikdy neobdržela, prej se si objednala balíček SMS za 300kč o tom taky nevím a nedovoláte se za boha spravedlnosti tak snad soudem by to šlo ale musíte se ke mě přidat NESNÁŠÍM VYDŘIDUCHY UŽ TAKHLE JE TOHO DOST TAK PRYČ S NIMA 8-O 8-) :-P :-|

Martin
11:08, 24.11.2011

Já jsem se taky třema kurva.ma:-D nechal ukecat na ten jejich debilni O2 kůl… bohužel musel jsem to vydržet celý dva roky… asi tři týdny předtím než to mělo skončit jsem se šel zeptat na pobočku jak mám postupovat, když chci přejít zpátky na předplacenej kredit… strašně se divili, že měsíčně provolám míň než 250,–… připadal jsem si jak nějaká socka, prostě trapárna… no nakonec mi řekli, že den potom co to skončí, že mám přijít, nechali mě podepsat papír že ruším SIM kartu a ten debilní kůl z důvodu přechodu na předplacený kredit. Musel jsem zaplatit 90 Kč za novou SIM, číslo mi naštěstí převedli, takže mám stejný… cca za půl dne telefon ohluchnul, musel jsem do něj dát tu novou SIM. Poslední faktura za kůl prý bude navýšena o dalších 250,– který jsou jakoby na tý nový SIM… tolik moje zkušenosti…

Ruda
17:46, 28.11.2011

Vážení přátelé,já jsem z toho v šoku, co vše je v této zemi možné. Nabídli mi „výhodnou sazbu“ telefonicky.Nabídka byla v časové tísni a při přijetí smlouvy jsem zjistil, že pro mne, jako důchodce, velmi nevýhodná. Smlouvu jsem nepodepsal, uvedl důvody a poslal obratem zpět. Tzv.výhodnou sazbu mi účtují stále, a o zrušení pevné linky se se mnou budou bavit až po zaplacení pokuty /cca 4.ooo,–/Je zajímavé, že každý operátor nabízí jinou taxu ale všichni jsou protivní. V životě jsem nejednal s většími gaunery. Dnes jsem zaslal doporučenš zrušení linky a nevím co bude dál ??? :-| :-|

ir
20:15, 28.11.2011

Vážení přátelé ,mohla bych napsat knížku ,co vše dokáže o2.Mé matce 83 let vnutili také paušál ,aktivace proběhla hned ,ale výpověd katastrofa.Ještě při paušálu na její jméno aktivovali jiné tel číslo než měla ,za to jí poslali složenku .Zrušit toto neplatné číslo nemožné.Operátoři mluví pokaždé jinak.Jsme celá rodina u o2 ,ale všichni po dohodě budem odcházet ,matka má i televizi a my internet u o2.Nám volali několikrát, at si dáme přes něj televizi a když jsme řekli že jo ,nebyl signál .No hrůza.

mesztou
10:15, 1.12.2011

platil sem 1150 kč zavolal sem im a vpohode sme se domluvili na 50 % slevě,stačilo říct že to chci zrušit
:-D

soumi
12:59, 2.12.2011

Po přečtení chvály:-( mám nyní dilema.O2 teď mají akci inernet+tv za 650,–Kč měsíčně.Chceme s manželem do toho jít.Máte někdo zkušenosti s připojením tv a inernetu,konkr.co se týče signálu? Děkuji.

vera
21:02, 6.12.2011
8-O
Dobry radce
19:23, 8.12.2011

O2? Najdete si neco jineho jinde, Vodafone, Tmobile, neco z ceho se da couvnout. Nechte si vysvetlit podminky a proces vypovedi, pokud se bude prodavac kroutit, nebrat.

Radka
23:45, 10.12.2011

chtela jsem se optat esi by nekdo nebyl schopen poradit, jak sepsat reklamaci na o2. nejedna se tedy primo o reklamaci, potrebovala bych asi i poradit, jak nazvat vec dopisu – me nespokojenosti. u o2 jsem zakaznikem od r. 2000 a v poslednich letech vyuzivam tarif. v rijnu jsem si jej prodluzovala a tarif navysovala (z vlastni iniciativy) a rada bych vyuzila moznosti vzit si k tarifu mobil za zvyhodnenou cenu, ale operator ma sva pravidla, ze, jak jiste mnozi vite, mohu tuto vyhodnou nabidku uplatnit pouze ve chvili, kdy si prodluzuji smlouvu (jedna – li se o kontakt face to face na prodejne). dnes se mi rozbil mobil a ja bych si rada vzala mobil k tarifu, nicmene mi bylo receno, ze to jiz nyni nelze, ze jsem tak mohla ucinit, kdyz jsem si prodluzovala smlouvu a nyni to k memu tarifu napojit nejde jiz. mobil si mohu tedy vzit, az mi vyprsi stavajici smlouva, tedy za 2 r. (lze tak ucinit jiz 6 mesicu pred vyprsenim smlouvy, ale to mi je i tak na hov.no ted). komunikovala jsem dnes s pracovnici na prepazce, i s operatorkou a byla mi sdeleno vyse zminene, zkratka, ze momentalne si mobil za zvyhodnenou cenu vzit nemohu. rada bych jeste zkusila posledni moznost, a to sepsat to pisemne, s tim, ze jsem zakaznikem jiz dlouhou dobu, ze bych rada akceptovala jejich pravidla, ale ze jsem zklamana z omezene moznosti vyuziti mobilu k tarifu a jeste bych tam zakomponovala, ze bych byla nerada donucena odstoupit predcasne od smlouvy a prejit ke konkurenci. obykle toto zabira, jenze ja bych musela platit za kazdy mesic predcasneho odstoupeni od smlouvy 150,– kc, coz me uz vyjde snad lip, kdyz si koupim mobil nekde v shopu bez o2 vyhod. proc se tady takhle rozepisuji, mam dotaz, esi tu neni nekdo vykutaleny, kdo by vedel, jak takovy dopis sepsat. dekuji moc za prapadne reakce. (kdyztak konakt radi_s@post.cz)

Radka
23:47, 10.12.2011

Dominik

Poradím Vám pokud chcete zrušit paušál na mobila u o2,tak je lepší, než to vypovědět a čekat celou výpovědní lhůtu(za kterou musíte zaplatit),tak dojít do prodejny o2 a říct , že chcete číšlo přehodit na předplacenou službu.Zaplatíte za to sice 300kč,ale výpověď je hned.Nemusíte tedy platit za ten měsíc , který by vám běžela výpovědní lhůta.simku pak hodíte do koša a adie,máte pokoj :)

DOMINIK TADY PSAL TOTO, NEMATE S TIM NEKDO ZKUSENOST? TO JAKO PRIJDU NA PRODEJNU A REKNU, ZE CHCI PREDPLACENOU SLUZBU A ZAPLATIM JENOM 300?? A CISLO MI ZUSTANE? NEROZUMIM. ODPOVEZTE MI PROSIM NEKDO :))

Hanka
16:44, 15.12.2011

chtela sem zrusit pausal,volala sem tam ze hci prehodit na dobijeci kartu a bylo mi zdeleno ze musím zaplatit za´kazdy mesic i kdyz tu kartu nebudu pouzivat.Smlouvu mam bohuzel do rijna pristiho roku

Petr Wrong
18:32, 21.12.2011

Prosím vás lidičky O2 NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(

VeraPelunkova
16:43, 27.12.2011

S 02 mám velice špatné zkušenosti chtěla jsem dát vypověd protože smlova na 400 kč mi končí v únoru 2012, mezitím mi volali jak to bude dál nejdřív že budu platit 800 kč pak 600 kč nakonec 500 kč ale ted mi příšla nová smlouva a s ní složenka ale na 630 kč tak jsem tam volala asi po 30ti zavolání a desítek minut čekání mě konečně spojili a snažili se mi namluvit že už mám novou smlouvu a ta platí na rok tak jsem se jim snažila vysvětlit že novou smlouvu nemám ještě podepsanou a že jsem ji jim ještě nevrátila a ta slečinka co tam sedí mi řekla že musím čekat další rok až do listopadu 2012 jinak bych musela platit pokutu přes 3000 kč ,sice nechápu proč ale mi sděleno že to mám ve smlouvě ale at čtu sebevíc nic jsem nikde nenašla a to ještě nějaká slečinka která tam sedí a ví uplný prd mi řekne že jak nebudu platit tak tam bude nedoplatek.O2 už nikdy to radši budu bez internetu.

Květoslav
17:11, 29.12.2011

Lidi když si to tak čtu, zůstává mi rozum stát nad blbostí některých z vás. Píšete že vám dealeři něco vnutili. Drželi vám snad pistoli u hlavy? Úkolem dealera je službu prodat a pokud vy něco podepíšete, tak co se pak vztekáte? Já sám jsem pracoval na callcentru u konkurenční společnosti a řeknu vám, že to jak se většina zákazníků chová, to svět neviděl. Ať se nikdo nediíví, že s Váma jednají jako s lůzou. Většina zákazníků by všechno chtěla zadarmo! A ještě jste sprostí a arogantní. Myslíte si, že když řeknete že jste zákazníci a¨přejdete jinam, že z vás všichni sednou na zadek? Vy všichni co tady remcáte, tak vám přeji sedět na callcentru a řešit požadavky zákazníků. Hrůza! Chápu že dnes nikde není nic dokonalé ale každá mince má dvě strany. Zkuste třeba zavolat na elektrárny nebo plynárny, že jste třice let jejích zákazníkem ať Vám dají levnější plyn či elektřinu. Pošlou vás někde. Každá společnost se musí chovat tržně. a u jiných operátorů je to to samé.

Vašek
19:51, 6.1.2012

I já jsem se dnes setkal s tvrdou realitou a arogatním jednáním pracovníka O2 V Táboře.Když jsem sdělil požadavek vedoucímu,který byl zrovna na přepážce,vypálil na mě částku,kterou musím zaplatit za nedodržení smlouvy,jinak pokud nezaplatíte,nemáte nárok od O2 odejít.Kde jsou ty časy,kdy zákazník byl vážený.

Michaela
18:56, 11.1.2012

Asi pred 2 tyzdnami som sa informovala o zruseni pausalu, pokuta za mesiac 150,–. Dnes, ked som si ho chcela zrusit, po prvom telefonate to bolo stale 150,– na to mi spatne volala operatorka a pokuta cini 250,– vraj od ledna. Takze sms za ucelom reklam, ranne volania a nutenia niecoho vyhodnejsieho to im ide, ale oznamit zvysenie pokuty mesiac dobredu, aspon priamo na ich stranke nie. ps: konecne som si nasetrila na zrusenie pausalu … a oni si to zdvyhnu. Congratulation. Never ever o2 a urcite nic pozitivne sirit nebudem!

Jana
14:28, 23.1.2012

Pred 2 rokama jsem si nechala udelat O2 kůl na ulici. Smlouvu podepsala. Bohuzel byla to blbost. Nikdy jsem simku neaktivovala a nikdy mi nic neprislo. Ted nevim jestli mam vzit tu smlouvu a zrusit ji a nebo to nechat byt? Bojim se toho ze mi jednou prijde slozenka s silenou sumou kterou nebudu schopna zaplatit.. Prosim poradte.

Radka
02:48, 28.1.2012

@Jana, optej se primo operatora nebo v prodejne. tvuj pripad mi neprijde nijak zavazny! ;)

Tom
00:18, 3.2.2012

Ahoj, přes jaké stránky se dostanu na přihlášení k firemnímu mailu do O2 ? Myslím tím do @o2.com, nemůžu je najít. Dík. :-)

Pinterová
08:25, 6.2.2012

prosím, jak mohu zrušit paušál(jsem uprostred doby) děkuji :-|

igor
20:25, 8.2.2012

Ahoooj co má dělat když mi o2 učtuje sms ktere jsem nepsal,nejdřiv přitelkine jeden měsíc 5500,ted já 6000 a žádne odvolání a operátor řekne že to musíme zaplatit tak kde je nějaká spravedlnost :-?

Stanislav Martinec
11:19, 13.2.2012

Tak nevím,ale asi je u O2 stejný nepořádek jako v celé naší zemi.V druhé polovině ledna 2012 byla ki nabídnuta služba Internetové připojení internet optimal.Asi za 4 dny byl doručen balíček s mob. telefonem s číslem601379223.Toto jsem ihned vrátil na adresu Qeneo s.r.o. Zlín s tím že toto ruším jelikož mi to k ničemu není.Mém telefon pro seniory a jsem s ním velice spokojen,tak nepotřebuji ještě jinou linku.Dnes mi přišla faktura kod zák.1.13841684 na 225,80.-Kč za používání účastnického čísla 601379223.Nic takového nemám a nikdy jsem neměl. Tak proč z nás děláte blbce. Nebo proto,že si myslíte,když člověk má 80.roků,tak se nechá oblbnout !!!!!!!

martina
22:15, 20.2.2012

reaguji na tyto problémy o kterých zde píšete...... každá společnost má své podmínky a je jen na mě jestli je přijmu.....je vždy důležité vše si dobře přečíst… a snad se mnou bude někdo souhlasit, každý operátor vám poskytne ve své vlastní síti výhodné podmínky … volání ..... doporučení je seznamit se dobře se smlouvou a nic mě nepřekvapí

Toom
14:23, 28.2.2012

Když je někdo blbej, podepíše na ulici smluvu a pak přemýšlí jen o tom jak to zrušit, tak tady je každá rada drahá. S těmito službami je to jako se vším ostatním, člověk si musí klást jednodchou otázku, proč bych si to měl vzít? O2 hledá přesně takové zákazníky jakou jsou tady v této diskuzi, prostě lidi absolutně neschopný a neinformovaný. VÝPOVĚĎ U O2 JE ZÁLEŽITOST JEDNOHO TELEFONÁTU A JEDNOHO PODEPSANÉHO DOPISU. Když je někdo neschopnej a bojí se mluvit tak to takhle dopadá. Nic si neobjednávejte, nic nepodepisujte a budete mít klid. Protože objednat si něco, abych potom nevěděl co s tim, ten problém bude nejen u O2. Piš si pro radu tomas.uhlir@teleone.cz

Mikiki
15:20, 28.2.2012

Strašný, strašný, strašný. Vloni jsem udělal velkou chybu, když jsem si bůjhvíproč myslel, že datový roaming je součástí běžného roamingu. TY KRÁÁSO! Po pěti dnech v Chorvatsku, kdy jsem si každý den hodinku surfoval po internetu a v autě měl zapnutou navigaci, mi OUTŮ nasolilo fakturu za 21.000 K! Vloni na podzim jsem jel na 3 dny do Paříže a protože jsem věděl, že budu potřebovat připojení, zavolal jsem operátorovi a poté, co jsem řekl, že potřebuji dataroaming na 3 dny, doporučili mi datový balíček 50M za 1000K. Souhlasil jsem. Pochopil jsem to tak, že balíček 50K je prostě balíček 50K. Velký kulový! Právě jsem zjistil, že TY KURVY mi počítají tu tisícovku od té doby každý měsíc a když jsem se ohradil, tak mi řekli, že je to služba jako každá jiná a že jsem to měl po návratu zase zrušit. Uvedli mě v omyl se svým ZASRANÝM BALÍČKEM. KURVY TELEFONICKÝ OUTŮ!!!

Květa
12:15, 29.2.2012

Chtěla jsem si nechat zrychlit služby internetu, prý na 16 Mb zdarma nabízí O2, tak jsem se domluvila s bráchou ať mě to s PC udělá on. CO ZJISTIL : že platíme roky internet OPTIMAL za 750,– Kč a pokrytí tu nikdy nebude vyšší než do 2 Mb ( máme 1,47 ) řekl technik z O2 ani se nepočítá s navýšením z technických důvodů to nejde. Platíme službu o které dobře věděli, že jí od nich nikdy nemůžeme dostat. Dám výpověď z O2 ale nejdříve chci vrátit všechny neoprávněné platby ( nemám prý nárok, byla to prý naše chyba, že jsme si to nezjistili dřív ) uvidíme jak dopadnu u soudu. Jen šikovného advokáta ? má někdo radu jak na ně ? Díky mikesova@atlas.cz za odpověď. :-?

Lucka
09:55, 5.3.2012

O2? Zdrhejte. V roce 2007 jsem si zařídila internet s pevnou do Šlapanic u Brna, protože tam nic moc jiného nebylo. Zřízení bylo okamžité, připojení dobré, cena nechutná, ale neměla jsem tam na výběr. Po necelém roce jsem se stěhovala do centra Brna a nechala jsem si tam linku přeložit- a tím začala pravá legrace. :-| Po pár měsících jsem celá natěšená plánovala zrušit linku, protože doběhlo dvanáct měsíců a já chtěla UPC. Operátor mě nicméně schladil, protože PŘELOŽENÍM LINKY NA JINOU ADRESU MI ZAČALI STORNO POPLATEK POČÍTAT OD ZAČÁTKU. Chvíli jsem zuřila a po pár měsících jsem se rozhodla, že to přece jen chci zrušit i se storno poplatkem. Ony mi totiž nechodily složenky- ti blbci je od mého stěhování začali posílat na mou pevnou adresu, tzn. k mé matce do Přerova. Na bonus na hlavičce faktury byla adresa KE MNĚ- nechápu. Upozorňovala jsem je ŠESTKRÁT po telefonu, vždycky mi někdo z jejich pracovníků nechutně lezl do zadku a nic se nedělo. Máma běsnila, že na moje kraviny není zvědavá- ono taky jezdit každý měsíc sto kilometrů kvůli složence.. Zavolala jsem na linku, že ji chci zrušit. Důvody jsem neudala, už jsem měla té jejich servility plné zuby. Operátorka mi tvrdila, že to po lince nejde. Šla jsem do obchodu, tam mi tvrdili, že to u nich NEJDE. Na stránkách žádný formulář ke stažení, nikdo mi neřekl, že mám poslat něco volnou formou někam..proč otroci na linkách sympatizují s tímhle svinstvem nechápu. Znovu jsem volala na linku (jak chápete) pořádně nas..ná a slečna, že mne přepojí na technické oddělení. Po desetiminutovém vyzvánění se hovor odpojil. Prostě mi to típli. Zavolala jsem znova na linku a situace se opakovala..prý asi chyba ve spojení. Pak jsem se začala snažit, nechala vzkaz na zpětné zavolání a co po nich chci..dva vzkazy..tři vzkazy..až jsem tam zavolala s tím, že ku*va do pr… atd. nejsem zvědavá na tohle svinstvo a ať mi někdo obratem zavolá ohledně tohohle…nějaké výkřiky do tmy, byla jsem už vážně bez sebe. Mladý pán mi zavolal během pěti minut, lezl mi do zadku s tím jejich „samozřejmě“ a NEVYŘEŠILO SE VŮBEC NIC. Složenky dál chodily do Přerova..slíbený zaslaný formulář nikdy nedorazil.. Vzala jsem to po svém a přestala platit složenky. Několikrát mi volali, že dlužím, já odpověděla, že platit nebudu, že čekám, až mne odstřihnou, protože zjevně tady není jiné východisko, jak od nich utéct. Operátoři mi tehdy nesdělili, že to LZE zrušit! Prostě jen další kopec servility a žádné řešení. Až mi jednoho krásného dne pohrozili, odstřihli mě, já zaplatila nějakou tisícovku navíc, doplatila složenky a utekla co nejdále. Ve výsledku jsem sprostě dořvala pár chudáků na lince, ztratila doslova hodiny čekáním na spojení na jejich linkách a zaplatila o mnoho víc jen proto, že jsem se toho xindlu chtěla zbavit.

A BONUS: Kontrolujte si složenky, platby nemusí být spárované. Zjistila jsem to teď, v roce 2012. 8-)

Tomáš
11:29, 27.3.2012

Už by ten internet mohl být zadarmo…né? :-D

ivetta
13:15, 27.3.2012

taky bych rada zrusila smlouvu ale zavreli mi prodejnu do pristiho mesice a to mi nabehne nova smlouva automaticky, jsem stara a bohuzel se mi nedari dovolat na operatora ziveho tak jsem z toho hotova :-( :-(

jarda
15:55, 29.3.2012

jen pro zajímavost , dávejte si pozor , poněvadž bez upozornění jsou schopni Vám platební výměr samovolně opět navýšit , což se nám osobně také stalo a proto s O2 končíme definitivně. ;-)

Tomáš
17:30, 30.3.2012

Ahoj, moje mamka má u 02 telefon a smlouvu již aspon deset let, dnes chce přejít k jinýmu operátorovi ale na 02 jí tvrdí že má závazek ještě rok do vypršení dvouleté smlouvy… že se jí ta smlouva co dva roky automaticky prodlužuje. Podle selského rozumu mi to přijde jako kravina… přece když podepíšu smlouvu na dva roky tak mám závazek dva roky a ne dalších 7 let… díky za jakékoliv info jak dál postupovat… ziki.break@seznam.cz

DUŠAN
18:06, 11.4.2012

Ahoj 6let jsem platil za pevnou,internet a televizy kolem 2000 měsíčně až co čert nechtěl vyhořel mi modem a když jsem požádal o nový tak chyba, mám si sehnat nový na svý náklady a platit dál opěT 2000 měsíčně tak jsem se rohodl vlistopadu ukončít smlouvu ohledně televize a internetu a pevnou si nechat. Tak jse volal operátora a že to tak jde poslali mi kod na zrušeni,hned obratem jsem ho odeslal dostal jse správu že mi končí dne 31.1.2012 tak jsem platil do ledna,v březnu mi opět přišla další faktůra na kolem 2000 že to neplatí že jse nezrušil pevnou tak jsem si zajel do prodejny a opakuje se to opět březen duben opět přes 2000 prosím co mám dělat je mi 61 let atolik peněz nemám jako za mlada, ad se na mne zlobí nebo ne, ale myslím si že takové okrádani je do nebe volajíci, jo abych nezapoměl má mi to dofám skončít 30.4.2012 a pevno línku si mohu nechat . Tak jsem asi blbej nebo uplný dement DĚKUJI ZA POZORNOST A RADU DUŠAN ZIZID@CENTRUM.CZ :-(

krejčice
12:31, 26.4.2012

ahoj já mám 3 čísla na 02 pevnou linku s internetem a mobilní internet mám to už spoustu let a nemám vůbec žádné problémy :-P

Mango
12:53, 4.5.2012

Ludia, podporte skupinu na fb kde sa rozoberaju okradacky nasich telefonnych operatorov CZ ci SK. Podelte sa o svoje skusenosti, pripadne typy. Vdaka

https://www.facebook.com/groups/319226408148200/

Mam ten isty problem ako prispevok od NASRAT O2 , stalo sa mi to v Brne Tu ten prispevok: NASRAT O2 taky me ukecali hajzlove pred 2 a pul roky s tim ze simka neni aktivni dokud nezavolam na aktivacni cislo a nepotvrdim aktivaci simkarty..ALE simku sem ulozil jako nahradni(mam T-mobile) celou dobu sem ji nepouzil ani neaktivoval a vcera slozenka 1485kc za komunikacni sluzby+prodlevy..volal jsem na o2 a tam mi rekli ze jim dluzim ze simka je aktivovana!!!!!!!!!!!!!!zlodeji a podvodnici …budu muset zaplatit do konce mesice jinak vydaje stoupnou na 20 000 diky ex.rizeni:///

A ludia co tu machrujete ze nikto nikoho o nicoho nenutil , to je pravda ale tak isto je pravda ze je nespravodlive ze takmer monopol s armadou pravnikov a psychologov tvori zavadzajuce zmluvy a okrem toho ich zamestnanci priamo klamu potencionalnych zakaznikov o tom ake budu poplatky atd. Ludia su rozni a niesu povinni ovladat pravnicinu…
;-) :-)

Mika Miroslav
11:50, 18.5.2012

Jsem velmi roztrpčen ze způsobu ,jakým pracovníci ( M:736500329 a 773794792) obelhávají zákazníky O2 při sjednávání údajně výhodných dalších služeb.U obědnání pevného internetu neuvádí skutečnou cenu za instalaci modemu 999 kč,ale kauci 500kč po 3 měsících navrácení peněz zákazníkovi. Neupozorní zákazníka na to že cena 500 kč měs.je jen na rok,pak 750 kč. Tímto neférovým jednáním dělají špatné jméno společnosti TELEFONIKA -O2. Být jejich nadřízeným,tak nedám prémii za takto uzavřené smlouvy a okamžitě jim dám padáka. ;-)

zizi
18:43, 31.5.2012

Ahoj lidi do prrrrr proč stát a naši poslanci nic proti ním něco neudělaji je to banda zlodějů a dovoluji si vyhrožovat nějákm inkasním řizním minystři jen o tom kecají a nic se pořád neděje mi to připadá že stát tuto zlodějnu podporuje a říka si ad si pitomci kecaj stejně jím to hovno pomůže a vy co jste u nich vedení bi jste měli ukončí smlouvy :-(

gigi
21:16, 31.5.2012

jsou to zmrdi,jenom nás okrádaji,slibují slibují a skutek utek s nima definitivně končím,zloději :-(

Janík
16:39, 1.6.2012

Původní smlouva s o2 na pevný internet mi končí 30.6.2012.Počátkem května t.r. mi oznamovali, že smlouva končí a internet budu mít za normání cenu cca 650 Kč (nyní 400 Kč).S tím jsem nesouhlasila-a že prý to byla akce pro nové zákazníky-která je pouze na rok.Tak jsem si s nimi dopisovala, že raději skončím a půjdu jinam. Že jsem to v.ů.l neudělala! Pak mi volali, že nakonec mi nabízejí znovu tu samou akci-souhlasila jsem a vzápětí mi poslali novou smlouvu.Tu jsem podepsala 11.5.-ale během cca 14 dnů mi začal internet zlobit.Volala jsem na info-popsala závadu a že to bude routerem (ten jsem před rokem od o2 si musela zakoupit)-ať jej donesu do nejbližší pobočky-tam to dají na reklamaci a bezplatně zapůjčí jiný.Učinila jsem a na pobočce-že prý musím za zapůjčení složit 1000 Kč vratnou zálohu.Ty jsem sebou neměla a takovýto výpadek je pro mne jako pro poživatelku ID i jen na měsíc složité. Pátrala jsem dále-našla jinou nabídku (jinde) lepší a levnější- a napsala výpověď ( zrušení nové smlouvy a dodržení původní) pro neserioznost.Hned mi volali-že mi klidně roater zapůjčí za 1 Kč-trvala jsem na výpovědi, tak obrátili-že musím buď dodržet novou roční smlouvu nebo se vyplatit cca 4000 Kč.Takže musím vydržet-ale velkým písmem si nechám cedulku na příští rok-v žádném případě nic s o2 nepotvrzovat! :-x

zizi
23:14, 2.6.2012

Asi bude nejlepší, když se na ně všichni vy-----e a půjdo žebrat a nebo dělat za pár šupu jakomi, a nebudou nikomu vyhrožovat ,nebo okrádat lidi no to víte čím víc blbců tím mají větší platy a mi všichni na ně vydělaváme tak pokroku čus
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Stréček z Trocnova.
17:38, 22.6.2012

Nebýt hloupého a navedeného českého stáda, tak byl v Česku dávno pořádek. Blíží se volby a české stádo bude opakovaně volit ty, které nechce. To bude aspoň více srandy a nářků. 8-O

TOM
19:00, 9.8.2012

No přesně,Za každý měsíc nedodržení závazku zaplatit smluvní pokutu 250,–Jsem u nich 15 let a jako výhodu za věrnost mám NEMOŽNOST přejít na nový levněší tarif,pokud nezaplatím smluvní pokutu za starou smlouvu a tím se nevyvážu.Deset tisíc jim dám,stojí mi to za to,že s O2 už nebudu mít nic společného.Při spatření O2 zvracím.

Anda
19:38, 12.8.2012

No to co tady čtu je hnus. Také jsem naletěla na paušál. Letos 12.října mi končí dvouletá smlouva. A chtěla bych poprosit jak mám napsat výpověď. Budu moc ráda, kdzž mi někdo poradí. :-(

MILENA
09:30, 30.8.2012

PODIVNÉ PRAKTIKY!!!!MÁM SMLOUVU U O2 NA INTERNET ZA 500,–MĚSÍČNĚ, KTERÁ MI PRÁVĚ KONČÍ. DNESKA JSEM NAŠLA NA MONITORU ZPRÁVU, ŽE JSEM BYLA ODPOJENA PRO NĚJAKÝ DLUH. VYÚČTOVÁNÍ MI CHODÍ POŠTOU A JÁ PLATÍM PŘÍKAZEM- GSM- Z ÚČTU.VČERA JSEM OBDRŽELA VYÚČTOVÁNÍ ZA OBDOBÍ 17.7. – 16.8.2012 SPLATNO: 14.9.2012 MÍSTO 500,– JE UVEDENA ČÁSTKA 1368,– PROTOŽE TAM PRÝ NAŠLI JEDNO OBDOBÍ NEUHRAZENÉ. TAKŽE SI ZAPOČÍTALI ROVNOU POKUTU ZA UPOMÍNKU 188,–, PAK TO DLUŽNÉ OBDOBÍ ROVNĚŽ 680,–??NEVÍM PROČ?? DRUHÝ DEN, JSEM UŽ BYLA RÁNO ODPOJENA, ANIŽ BYCH STIHLA JAKKOLIV REAGOVAT. A ROVNOU MI OZNAMUJÍ, ŽE ZNOVUZAPOJENÍ MĚ BUDE STÁT 330,– MEZI TÍM JSEM MĚLA JEŠTĚ JEDNO VYÚČTOVÁNÍ, ALE O NĚJAKÉM DLUHU ANI ZMÍNKA, ANI ŽÁDNÁ UPOMÍNKA , NIC.ABY MI INTERNET ZAPOJILI, TAK JSEM NA POBOČCE ZAPLATILA DLUŽNÝCH 680,–+ 70,– POPLATEK.TAKŽE MĚ TA JEJICH ,,SRANDA ,,VYJDE NA BEZMÁLA 800,– DOBRÝ POKUS, NE???? :-|

Emil
13:33, 18.9.2012

Ahoj všichni postižení O2, mám velmi neblahé zkušennosti s touto společností asi tak jako každý zde píšící. V roce 2002 8.11 jsem si zřídil pevnou linku a internet od této „super společnosti“. Abych měl přijatelnou rychlost připojení, tak jsem musel mít i ADSL. Nebyla to levná záležitost, to určitě ví každý kdo ADSL měl. V té době jsem měl i mobil. Neustále jsem se divil výši poplatků právě za mobil. Při detailnější kontrole hovorů jsem zjist původ té vysoké ceny. Objevovala se tam čísla která jsem neznal a tudíž ani nevolal. Na mou reklamaci mi odpověděli, že to není možné. Drahnou dobu jsem si s nimi dopisoval, až jsem udělal rázný krok a vše jsem chtěl ukončit. Opravdu to nebylo jednoduché. Musel jsem napsat výpověď, tu poslat někam do Brna. A ještě mi potom běžela 2 měsíce výpovědní lhůta. I v té době jsem musel dál platit. Největším paradoxem je však to, že jsem byl kontaktován zlodějskou firmou MBAF o tom, že dlužím za poplatky do roku 2010. Při dotazu na pobočce O2 jsou pod mým rodným číslem evidováni 2 uživatelé. A to já a ještě jiná osoba. Velmi zajímavé. Mají v tom opravdu pořádek. Již nikdy více O2.
8-)

Nemrtve Sadlo
20:40, 2.10.2012

Je to banda zlodeju nic jineho..

Aluša
11:02, 3.10.2012

Podle mne toto už neplatí. Dnes jsem si zadala do vyhledávače přechod na předplacenou kartu a v odpovědi bylo, že k těm 3 stovkám musím zaplatit 150 Kč za každý měsíc zbývající do konce smlouvy, tedy jako při výpovědi. Zase nás přechytračili.

Dominik

Poradím Vám pokud chcete zrušit paušál na mobila u o2,tak je lepší, než to vypovědět a čekat celou výpovědní lhůtu(za kterou musíte zaplatit),tak dojít do prodejny o2 a říct , že chcete číšlo přehodit na předplacenou službu.Zaplatíte za to sice 300kč,ale výpověď je hned.Nemusíte tedy platit za ten měsíc , který by vám běžela výpovědní lhůta.simku pak hodíte do koša a adie,máte pokoj

DOMINIK TADY PSAL TOTO, NEMATE S TIM NEKDO ZKUSENOST? TO JAKO PRIJDU NA PRODEJNU A REKNU, ZE CHCI PREDPLACENOU SLUZBU A ZAPLATIM JENOM 300?? A CISLO MI ZUSTANE? NEROZUMIM. ODPOVEZTE MI PROSIM NEKDO

Nemrtve Sadlo
17:09, 3.10.2012

To co pise dominik mi prijde nejak az moc jednoduche..

Janková
17:15, 26.11.2012

Dobrý den, taky chci přidat své zkušenosti. 28112011–28112012 jsem měli zřízen internet za 400/měs. 19.10. tel kontaktovali manžela, ten odpověděl, že je se službami spokojen ale obnovit nechce za navrhovaných 500/měs, ale za 400,– a tu cenu si přijde dojednat osobně. O2 nás ale zaregistroval do obnovy na další rok za 500,–, což 500,– se počítá ode dne hovoru tj od 19.10.2012–19.10.2013. Manžel přišel 26.10 na prodejnu, kde nešlo cenu snížit, jedině pokud on vypoví a založím já manželka. Tak se podepsalo. Okamžitě přišla fa na 3.330,– Kč za výpověd a fa na 453,– Kč. V prodejně po telefonu koktal, že to stornuje, že je to omyl a 453,– že je fa za období delší než měsíc. Poté osobně zjištěno-jejich softwarový systém o našich zakázkách je tak vzájemně nepropojený, že vůbec levá ruka neví 6 dní po sobě co dělá pravá. Poté reklamace po telefonu.. Nakonec jsme to vzdali na pobočce, vzala jsem si dovolenou, psychicky vyřízená, kde snad vyreklamovali fa 3.330,–, obnoveno má manžel na rok za 500,– a mou zrušila obsluha v notebouku. Žádný podpisy, nic, jen popsal situaci. Za týden mi přišel mail, že 29.11 přijde v době od do technik nainstalovat. Tak zas letím na pobočku, a tam pracovník měl velké vytelefonovávání mého problému po ústřednách až na Ostravě, jestli ještě půjde zrušit přípravu na připojení int. z jejich strany. Zrušili to, zas nic písemně. Na otázku jak je to možné, aby měli takovéto praktiky, se divili, vždyť se mi tolik věnovali a odpojili to. Teď jsem naposledy volala na uvedené číslo u mailu od technika, abych si ověřila, že nebudu mít v rodině jeden internet fakturován na mě i na manžela. A chci se pokusit za rok odejít od této společnosti…

saawer
14:07, 30.11.2012

přišla mi z o2 sms že mohu zrušit smlouvu ohledně změny Dph – přišel tam a zažádal o převedení sim na předplacenou službu s výpovědi smlouvy – výpověd smlouvy byla sepsana a podepsana – do pěti dnu že bude sim převedena ale nic se nestalo běží stále učet stím že mám stále závazky a přesto že smlouva je ukončena / zrušena
s podpisem a razítkem – nevím jak reagovat – postupovat – poradte prosím saawer@seznam.cz 8-O

Robert
07:28, 9.1.2013

Zdravim chtel jsem snizit tarif nebo dat levnejsi a nevyhoveli tak jsem sel ke kuntorenci a tam mi poradili kdyz nechtiji dat vypoved a tak ze to hodne lidu sepisuji ze byla porusena smlouva na dph mate podepsanou ze strarym dph a ze museji nato pristoupit mate nekdo prosim stim skusenosti s pozdravem roberto.mm@seznam.cz

Morkuska
09:16, 9.1.2013

Jsou to zmrdi-už 14 dní tam volám na čísla 800020202 800123456 a stále se nemohu dovolat už mi z toho operátora bolí ucho i hlava.Chci vypovědět službu pevné linky+internetu neboť za 850 Kč měsíčně se mi zdá být dost.Pevnou linku vůbec neužíváme.Napsala jsem jim email do 5 dnů se mi telefonicky ozvali ale tím způsobem,že mě dvakrát prozvonili-nestačila jsem ani zvednout telefon.Takto učinili během 4 dnů 5 krát.Ale když nabízejí služby tak telefon drnčí jako blázen než to zvednete.Pryč od nich a přejít ke konkurenci.

Václav
13:33, 16.1.2013

Chci se zeptat, kdy dát výpověď, když dvouletá smlouva mi končí 27.7.2013. Děkuji za odpověď.

Ursula
16:26, 4.2.2013

Vpověd se dava 2 měsice do předu ,přesně na den . 8-)

Jacomo
13:36, 20.3.2013

Já jsem před rokem končil s O2 paušálem a to tak, že jsem zašel na prodejnu s tím že chci přejít na dobíjecí kartu, to bylo přemlouvání, pořád mi dávali na ucho nějaké nabízeče, ale se mnou už to nehlo. Hned mi dali novou simku a že ta původní bydu zrušena do 7 dnů. No asi za 5 minut co jsem odešel z prodejny už jsem se nedovolal a nová simka začala fungovat až druhý den. Ještě jsem čekal na poslední fakturu a od té doby jsem happy. Pozor: O2 používá i firmy které nenesou jejich jméno např. Internet Home s.r.o. Tam je to s výpověďma podobné " Na Ho..o"

Josef Cíger
16:26, 28.3.2013

Přes veškerou snahu,snažil jsem se vypověďet internet do koce března a nějak to nefunguje…Formulář pro výpověď jsem sice našel,ale je k ničemu,protože při vyplňování okének nic se tam nezaznamená(je to hluché!).Protože se nacházím momentálně v zahraničí,nemohu se osobně dostavit na pracoviště O2. Chtěl jsem využí E-mailu a zaslat výpověď elektronocky,vše selhalo…O2 nabízí různé weby ale nic z toho nelze použít!K čemu je to dobré…?Ja se dřív,než do 10.4.2013,nemohu vrátit do ČR.Čeká mne problém s měsíční výpovědí V O2… Důvodem je vysoká platba za internet v dalším období.Ja využívám internet pouze ca týden,max 10 dnů v měsíci,za poplatek 400.- Kč(měsíčně)Je to velice nevýhodné! Z těchto důvodů to chci ukončit a také vzhledem k mému pokročilému věku… 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O

Josef Učeň
15:23, 8.4.2013

Dobrý den všem.Rozhoduji se,zda mám popisovat dnešní jednání sO2.Bude-li to někdo z odpovědných O2 číst a řešit,nebo je to jenom takové psaní pro nic. Máme smlouvu na rok na internet,která končí v květnu.Máme zkušenost,že stačí pár dní a hned naskočí ve vyúčtování poplatky nahoru.Proto jsme 2.4.2013 požádali o prodloužení smlouvy na další rok.Přišla smlouva nová,která ruší starou .Takže,ač byla dohoda po telefonu na smlouvu pokračující od konce smlouvy předešlé,nebyla dohoda dodržena.Operátor O2 nas napadal a vyhrožoval sankcemi,pokud smlouvu nepodepíšeme.Monitorují si rozhovory, a bylo by snad pochopitelné se přesvědčit o dohodě v předešlém telefonátu.Máme sice tržní hospodářství,ale takhle oškubávat stálé zákazníky je přímo nehorázné.Závěrem byla výhrůžka,že buď podepíšeme smlouvu,nebo budeme platit 3tisíce pokuty.Tak co na to Vy, odpovědní v O2?

Jan Čapek
16:07, 12.4.2013

Dobrý den všem O Velikonocích mi spadl mobilní telefon GALAXY (dotykáč) na horách do sněhu a tak jsem o něj přišel. Protože mám ještě starý telefon NOKIA, zajel jsem do nejbližší pobočky O2 do Vysokého Mýta (bydlím v Chocni asi 10 km vzdálené), kde mi vystavili novou SIM-kartu za 100,– Kč. Když jsem se ji pak snažil zaktivovat, nešlo to, a tak mi Guru Jára poradil, abych tam zajel znovu, že mi vydali vadnou kartu. Tam mi pak řekli, že jsem tam přijel zbytečně, že dostali celou zásilku vadných karet, ale že pro mne zařídili, abych dostal novou kartu poštou z O2 Ústí nad Orlicí. Zatím na ni marně čekám i přes četné urgence už skoro 14 dní. Proč mi ji neposlali rovnou z ústředí O2 poštou, to nevím, když mají už mých 100 Kč. Ústředí se vymlouvá na pobočku VM, ta se vymlouvá na ústředí, tam se zase vymlouvají na pobočku v ˇUstí, já telefonuji jak zběsilý a všechno je to úplně zbytečné. Nevěřte jim, jejich služby jsou mizerné a utečte od nich tak jako se nyní snažím já. Honza :-( :-( :-| :-(

Jožka
20:53, 14.4.2013

Dobrý den ,také mám špatnou zkušenost 02 komunikovala jsem snimy 6 měsíců z toho 3 měsíce jenom přes dodejky ,né doporučeně ,jelikož mají po.Box pak jsem to konečně dotáhla do konce při podepsání smlouvy mě nastavili tarif a já jsem trvala na tom původním .Trvali na tom ,že jsem to tak podepsala ,bylo to z 250 na1900kč a přesvědčovali mě ,že jsem si to musela aktivovat přes telefon. A to ,že jsem si jistá to jim nic neříkalo ,trvala jsem na tom ,aby to vzali a vyřídili jako reklamaci ,jelikož doma jsem měla na smlově správný tarif ,udělali to ,ale chtěla jsem kopii té reklamace a tam byl podepsán můj manžel ,pak to konečně dostalo spád ,chtěla jsem je žalovat ,podpis byl ručně psaný,Hezký večer :-( :-(

Honza
11:15, 17.4.2013

Utíkat od této společnosti,až se vám bude za patami prášit.Vše jsem měl v pořádku a když jsem potřeboval pomoc na Slovensku,tak jsem si musel půjčit telefon od cizích lidí.Po návratu domů to od nich byla samá výmluva.Tím jsem s nimi skončil.Přeji hezký den.

Táňa
10:58, 18.4.2013

Kývla jsem společnosti na zavedení tarifu pro seniory. Sepsali jsme Za Brumlovkou dohodu s okamžitou platností. Namísto spuštění této služby mi O2 vypnula mobil, který mi již 3 dny nefunguje! Telefon neberou, takže jsem musela do prodejny vážit cestu znovu a výsledek žádný. Tak si společnost v konkurenčním prostředí váží svých zákazníků, to je hanba. Nyní jedu na dovolenou a kdyby se něco přihodilo, jsem bez možnosti si přivolat pomoc. :-( :-( :-(

Petr :(
12:47, 18.4.2013

Ahoj, mám problém a chtěl bych se vás zeptat na postutp jak odejít od O2. Takže domu mi od O2 došel modem a už mi jede internet od O2 ale na zakladě špatný zkušeností co tu čtu chci od O2 odejít, smlouva mi přišla poštou a mám jí do 14 dnu poslat podepsanou, ale jak říkam už jsem toho přečetl dost a popravdě se bojím to i podepsat. Chci to celé zrušit a zaponemout na O2 co by jste mi poradili?

Černá Libuše
16:04, 27.4.2013

Libuše:( Ahoj mám taky problém jak odejít od o2.Přicházejí faktury k proplacení až se divím kde to sehnali. První měsíc jsem měla zaplatit 250KČ jako bonus to jsem měla platit po dobu 4 měsíců a později 500kč. A ejhle poslali mi faktůru na 777kč. Nikam se nedovoláte protože operátoři jsou plně vytížení a po dvaceti minutách telefonu u ucha jsem ho položila. Kdybych se rozváděla,tak mi to příjde na pár korun a mnohem rychleji.Takže zvažte jestli vstoupíte do o2 JÁ UŽ TO NEUDĚLÁM A TEPRVE 21.4.2013 JSEM POCHOPILA PROČ JSEM PŘIŠLA O SPOUSTU ZNÁMÍCH,KTEŘÍ UŽ U o2 NEJSOU.Jsem zklamaná

jaroslav
23:44, 17.5.2013

Od 02 utíkejte co nejrychleji ! 25. února 2013 jsem náhodou zjistil , že si zmíněná společnost sepsala smlouvu s cizím zákazníkem na moje rodné číslo . Operátor ke kterému jsem se po delší době dovolal si ode mne vzal všechny potřebné údaje a požádal mně, abych se dostavil na jejich kamennou provozovnu k ověření údajů . Na můj dotaz , proč musím někam zbytečně jezdit mně řekl , že si nemůže moje údaje po telefonu ověřit ,na dotaz jak si ověřili údaje cizího zákazníka řekl , že nemůže podávat informace . 26.února 2013 jsem v jejich kamenném obchodě doložil , že moje údaje jsou pravdivé . Při veškerých dalších telefonických dotazech jsem se od operátorů (na jejich milý dotaz „jak vám mohu pomoci“) dozvídal , že se můj případ řeší . Napsal jsem i na aplikaci „napište nám“ odtud mně „Specialista pro reklamace a stížnosti“ vysvětlila co je potřebné k uzavření smlouvy a vyzvala mně,abych se dostavil do jejich provozovny s dokladem totožnosti , aby si mohli moje údaje ověřit (doklad jsem v jejich obchodě předložil 26. února 2013!!). Já jsem nikdy smlouvu s 02 neměl ani ji nechci mít ,jde mně pouze o to , aby moje rodné číslo zmizelo z jejich databáze .Nechci se k tomu vyjadřovat , ale všem vřele doporučuji pozor na 02 !!!!!!!!!!!! :-|

Petr
05:45, 27.5.2013

O2 je levná tvrdí o sobě.Avšak zprovoznění internetové přípojky je nehorázně drahé.Přípojku jsem si provedl svépomoci .Pověřena firma Sitel však chtěla za zprovoznění přípojky nehoráznou cenu.Když mi oznamili,že požadují za zrpvoznění 6.100 kč,připadal jsem si jako důchdce na předváděcí akci.Jednalo se o montáž jedné spojky a aktivaci na ústředně.Objednávku jsem zrušil a koupil jsem si u t-mobilu za 1 kč flešku a internet za 250 kč/měs.Navíc jsem ušetřil za 1 rok provozu 10.000 kč.Jen přípojka je k ničemu.Takže,moje rada -prověřte si fakturaci firem pro O2.Nějak se k fakturaci uvedená firma moc neměla. :-|

Černá Libuše
04:26, 31.5.2013

Ahoj! Taky si připadám jako na předváděčce.Taky my to příjde na pěkné peníze.Já zaplatím ale chci aby ubylo takových klientů.Já jsem si je vybrala sama,kdybych se podívala do recenzí tak bych utíkala pryč až by se zamnou prášilo. A to si ještě dovolí mně po telefonu dohazovat další službu.CHovají se stéjně jako šmejdí.Je my 66 let,lecos jsem viděla ale pravidla této firmy my nejdou do hlavy.ŠMEJDY SE KONEČNĚ STÁT ZAČAL ZAJÍMAT KDY SE BUDE ZAJÍMAT O2.KOLIK BUDE JEŠTĚ PODVEDENÝCH.Proboha lidi mluvte o tom ať to ví více lidí ať se to na trhu zmnění.My už jsme jako ty ovce.Libuš

Jaroslav
22:18, 26.6.2013

Známá si zjednala taryf treba xy po měsíci ji volala dylerka po telefonu že tento taryf je zrušen a po zapnutí nahrávání ji vnutila jiný dražší přišla smlouva při nepodepsání ji hrozí ještě vyšším tarifem-nemate někdo přehled o právních důsledcích telefonickeho souhlasu zatím nic noveho nepodepsala :-x

Blanka
13:25, 11.7.2013

Nevíte,jestli už se odhlasovalo zrušení poplatku pro paušál,když chcete smlouvu zrusit. Jednalo se, že poplatek např.250 za x dni do konce smlouvy bude zrušen.Bylo to v medíích že poslanci o tom budou jednat a ted ani zmínka?? 02 jsou okradači!!!! každý měsíc platím kolem 1000Kč,a to mám ve smlouvě paušál na 250.

Švejdová
13:51, 16.7.2013

02 v žádném případě !!! NEDOPOŘUČUJI!!! Je to svinstvo ze všech společnosti. Dřív až budete se rozhodovat na 02 dobře obmyslíte ! :-x :-x :-x :-x :-x

manulka
15:24, 22.7.2013

Zdravím,mám také pevny internet od O2+modem který jsem musela zaplatit 900 kc,letošního roku v dubnu mi přišla poštou smlouva o prodloužení na další rok,neviděla jsem v tom problém,podepsala a poslala zpět,máme červenec a paní z O2 mi po 4 měsících od podepsání volala že je nutno abych měla jiný modem ktery po slevě dostanu za dalších 400 kc,duvod jsem stejně nepochopila,nesouhlasím a chystam se do prodejny zrušit smlouvu,nejsem přesvědčena že uspěji,já jen aby si za dalších pár měsícu nevzpoměli že potřebuji třeba modem JINÉ BARVY!!!!!!! :-xPryč od nich.

Jaroslav
21:23, 1.8.2013

Krásný den , naštěstí s tímto operátorem nemám žádnou smlouvu , používám předplacenou kartu . V únoru 2013 jsem náhodou zjistil , že operátor má sepsanou smlouvu na moje rodné číslo s cizím zákazníkem . Telefonicky jsem požádal operátora o zrušení mého rodného čísla na cizí smlouvě . Na žádost operátora jsem se dostavil na kamennou prodejnu kde jsem předložil OP k ověření , že rodné číslo je moje a ne cizího zákazníka . OP byl „GURU“ okopírován a odeslán na patřičné oddělení 02. Dle sdělení „GURU“ by neměl být problém dát celou věc do pořádku během několika dnů . Dnes 1. srpna jsem si telefonicky ověřil , že se v mé věci nic nezměnilo . A to jsem volal cca 20 x na jednotlivé operátory ( operátorky ) , dvakrát jsem psal stížnost na zneužití mého rodného čísla a změnilo se pouze to , že mně specialistka pro reklamace a stížnosti emailem vysvětlila , co je potřeba k sepsání smlouvy a požádala mě , abych zajel do kamenné prodejny a doložil , že rodné číslo je skutečně moje . Vím , že člověk se kterým je smlouva sepsaná má trvalý pobyt na městském úřadě a těžko ho někdo dohledá, ale to mě vůbec nezajímá . Nevím proč bych měl po druhé jezdit do kamenné prodejny a znovu prokazovat svoji totožnost. Blížím se průměrnému věku ve kterém muži umírají a mám strach , zda nebudou tento "problém " muset řešit ještě moje děti . S pozdravem 02 zdar a přání pevných nervů dalším zákazníkům !!! :-(

Mino
15:01, 26.8.2013

jsou to tupci celé 02. 8-)

Vilda Chl.
16:29, 17.10.2013

Dle chování O2 – možnosti spojení, reklamace, atd, mne napadá jediné hodnoceni: BANDA GAUNERŮ, stejně jako vláda, PS a senát – této pseudorepubliky – LŽOU A KRADOU !!! Stydím se za své státní občanství!

Hela dávejte si velký pozor na 02
11:07, 23.10.2013

Zrušila jsem služby a zaplatila větší pokutu za předčasné splacení a velmi se divím že nedodrželi slib už jim nevěřím a to chtějí po mě další peníze Hrůza :-( :-( :-( :-( :-| :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

brumla
11:28, 25.10.2013

:-)konec o2 se blíží

helena
21:13, 27.10.2013

potrebuji aktivovat roming mzsela jsem cekat az mi prijde prvni vyuctovani a kdyz priuslo tak jsem to pres internet aktivovala a do 24 hodin mel byt aktivovan cekam a cekam a porad nic, tak nevim co mam delat jezdim kazdy vikend do nemecka a tam mi je mobil na nic protoze jsem bez operatora nemam aktivovany roming operatora je se nemozne dovolat . jsou to pacholci uz aby skoncili. :-( ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Miroslav
21:43, 8.11.2013

Dočetl jsem se o problemech s O2,které jsou hrozivé.Abych měl nějaké výhody, tak jsem vždy řekl, že buď výhody, nebo odejdu od O2 a výhody, třeba 40 minut měsíčně zdarma jsem dostal po přestřelce slov a to dosti špatných. V současné době O2 ruší tarify Neon a toto dává na vědomí telefonicky, na což mají právo.Tvrdí, že pošlou dopis a od této doby nabíhá měsíc výpovědi,avšak nahrajou si to a použijí jako vyrozumění a vy prošvihnete měsíc a zase zůstanete u O2 a nepřijdou o zákazníka,což vlastně sledují.Nedejte na sliby a nabídky o jiném lepším tarifu.Následující rada úplatí o smluv na dobu určitou nebo neurčitou, je to jedno.Počkejte ale až vás O2 vyzve a sdělí, že ruší tarif Neon. Proto radím všem,kteří mají tarif Neon, aby dali výpověď neb 02 odmítli plnit dohodnuté podmínky.Výpověď dávejte podle § 63,odst.3 zákona o elektronické komunikaci v souladu s čl.12.2.1 všeobecných podmínek O2. Nechci nikoho nabádat k této reakci, to záleží na to, zda jste spokojeni či nespokojeni se službama O2.

Vojtěch
19:10, 10.11.2013

20 let vzorný klient O2 jednou jsem zazdil platbu a hned přišla fakturka na 150kč na vic,platba byla ihned po upomínce sms uhrazena,tak jsem odešel k jinému operátorovi převedl svoje čislo a zjistil že z ostatních operátorů se mě všichni dovolají bez problému ale z o2 to hlásí číslo neexistuje delají problémy pozor na ně

funfin
10:48, 14.11.2013

O2 si dovoluje,protože si to necháme líbit. Vláda ani poslanci nám nepomůžou. Vyprdnou se na obyčejný lid,který potřebují jen před volbami,ke kterým mnohý z nás ani nejde. Dokážeme si všechno podělat vlastní neschopností. Nedokážeme si zvolit řáné zastupitele měst a obcí. Tam to začíná. Pak se ti blbci dostanou do parlamentu. Nezajímá nás koho volíme a někdo k volbám ani nejde. Potom řešíme co všechno poslanci podělají,jaké blbosti uzákoní. Nejvíc potom chytrostí perlí ti ,co k volbám vůbec nešli. Nemáme právo si stěžovat,protože jsme neinteligentní stádo ovcí. Proto také máme i odpovídajícího presidenta. Potřebujeme někoho,kdo na nás bude řvát,bude nás zastrašovat,bude arogantní a vulgární. Nemáme žádnou hrdost. Ani osobní ani národní. Jsme podělaní,ponížení,bojíme se bránit. Co takhle na O2 podat hromadnou žalobu? ;-) :-?

Hanka
16:19, 17.11.2013

Plně souhlasím se všema co tu na tu bandu u O2 nadávají.O2 je ta nejhorší firma s kterou jsem se zatím setkala.Máme u nich internet a fakt děs.Komunikace strašná, rychlost pomalá-než něco najít na internetu a čekat až se překlikne stránka-nedej bože dát stahovat film to je prakticky nemožné.Zrušit u nich smlouvu???no neexistuje chtějí poplatky za každý měsíc než vyprší platnost smlouvy.U nás je to do žáří.Těch pár měsíců to překleneme ale hned jak to půjde končíme u nich a každému radím nepřecházejte k O2 budete hořce litovat.Jsou to zmrdi co chtějí vytahat z lidí prachy.Kdyby to co vráží do reklam investovali do služeb možná by vše vypadalo jinak. :-(

josef
18:25, 11.12.2013

:-( :-(http://icons.cz/i/smajly/sad.gif :-(

mirek
11:51, 18.12.2013

Užíváme pevnou linku O2 a manželka mobil O2 – předplacené služby. Protože měsíční platby za používání se nám zdály s ohledem na využívání pevné linky neúměrně vysoké, před nedávnem jsem emailem před výpovědí služeb poslal žádost na adresu Telefonica – Za Brumlovkou na pro nás výhodnější nabídku k využívání služeb. Ani po opakované žádosti nikdo na tyto emaily nereagoval!! Shodou okolností v pondělí a dnes opakovaně volala pracovnice O2 s nabídkou jen na smlouvu k mobilní službě bez zvýhodnění.
O mých dopisech nic nevěděla, že prý dělá jen mobilní služby. Obyčejný zákazník operátora O2 je asi na okraji jeho zájmu a tak bude nutné najít jiného a pevnou linku zrušit. :-(

Kamča
14:59, 5.1.2014

Já musím taky říct, že s nimi mám špatnou zkušenost, když platíte a nic po nich nechcete reklamovat,tak je to v pořádku, Dávají zkreslené informace, když je smlouva na 2.roky,tak jí Vám automaticky prodlouží a když to chcete úplně zrušit,tak Vám to nechtějí udělat, pořád jen vše protahují. Stojí to Vás čas, energii a peníze!!!!Jen,aby neztratili zákazníka. Já o ty jejich mobilní tarify zájem nemám. :-P

Petr
16:09, 6.1.2014

Zase jste mi po dobití kreditu zablokovali posílání SMS. Na moji stížnost na ČTÚ jste drze psali, že jste mi někam dali bonusové minuty. Na kreditu však nic. Strčte si je do prdele kurvy nenažraný, zlodějský.

Pavel(Kanada)
14:24, 15.1.2014

Z me zkusenosti sO2, pridavam se k ostatnim ze tato spolecnost je banda zlodeju a jen tahaji z lidi penize za mizerne sluzby.Mam 5 velice spatnych zkusenosti s O2.

zdena 31
11:44, 20.1.2014

poradi me někdo lidičky dala sem vypoved a paušak mi konči koncem měsice, chci nechat kartu na dobijeni mam si prej dojit na jakou koli pobočku že mi to udělaj, pani byla nepřijemna chci se zeptat plati se za to že mi kartu nechaj na dobíjeni dik moc 8-O

milek
14:42, 28.1.2014

Poraďte!Mám internet ADSL START od O2 za 403,–/měs. a nechce se mi jít na roční úvazek za 355,–/měs.Různé slevové akce jsou jen pro nové zákazníky.V mém okolí je dostatek WiFi sítí ve stejné cenové relaci a přitom s většími rychlostmi.Pro mne by bylo dostačující řešení navýšení rychlosti za podobnou cenu(ADSL.cz za 420,–/měs.Dle zdejší dikuze bude asi lepší od O2 odejít

Eva
14:24, 29.1.2014

za novou dobyjecí kartu se prý platí 99,– a za dobytí karty 300.-kč zítra to jdu taky udělat dnes sem se ptala operátorky a končím s paušálem

Marie
15:30, 29.1.2014

Jak čtu vaše poznatky,mám obavu,jak zruším s nimi kontakt,mám smlouvu Free 02 od léta,poraďte,jak se odhlásit. děkuji :-(

Žany
11:26, 2.2.2014

Za dobíjecí kartu sd plati 99,– a potom 300,– za kredit. Smlouvu mate se závazkem, nebo bez? Jinak pro odhlášení by melo stavit zavolat na operátora a pro tu dobijecku si pak zajít na prodejnu.

josef
10:39, 3.2.2014

potvrzuji,telefonica O2 je naprosto neseriozní firma,podfukáři,stále jen lžou a vymlouvají se,řeším výpověď 2 měsíce

Libuš
17:05, 3.2.2014

To co se děje v Česku nemá obdoby.Jsou to ŠMEJDI už a je mi z nich špatně.To jejich gaunerské chování se jim vrátí. O to je to horší že madam která mně obrala jí se vrátí v tom nejhorším. ;-)

Libuš
17:57, 3.2.2014

o2 jsou zmr.. nic jiného co se dá v Čechách čekat. 8-O

Jitka
16:55, 12.2.2014

Se všemi souhlasím největší ŠMEJDI Měla jsem smlouvu na tarif NEON S na dva roky, měla končit 10/2014 V lednu mi změnili tarif na START skoro stejné peníze, ale bez neomezeného volání na 02. Když jsem si stěžovala že s tím nesouhlasím a odvolávala jsem se na smlouvu kde jsou postihy, bylo mi napsáno že oni mohou změnit tarif a jestli s tím nesouhlasím mohu bez sankcí odejít. Pak přišla nová smlouva na další 2 roky, poté následovala SMS, kde psali že dopis s informací k novému závazku považujte za bezpředmětný váš závazek se nijak nemění. Když jsem se ptala paní na přepážce, bylo mi sděleno, že se to týká jen té nové smlouvy a tak jsem se rozhodla od 02 odejít. Paní na přepážce mi zase řekla že nebudu platit žádné sankce za nedodržení smlouvy, ale dnes mi přišla Fa na zaplacení smluvní pokuty 2250kč splatná 16.2. Takže mám den na zaplacení, poradí mi někdo? :-(

Danka
17:26, 13.2.2014

Tak dnes jsem zavolala na linku 800 020 202 volba č. 5 a prý mi pošlou poštou ČVOP (číslo výpovědi opouštěného poskytovatele) a číslo, kam mám ten kód zavolat. Tvrdili mi, že výpovědní lhůta je 6 týdnů. Smlouvu jsem uzavírala r. 2OOO, tak si musím ověřit, jestli nekecali. Prý mi to zruší 24.3. Tak to jsem fakt zvědavá, jestli se nevyskytne problém. Budu hledat na netu nějaké zkušenosti. http://aktualne.centrum.cz/finan­ce/bydleni/forum.phtml?id=646036&op=tex­t&showall=true

Milan
10:23, 21.2.2014

Při uzavírání smlouvy na TV a Internet mi bylo slíbeno na moje ZTP že mi bude poskytnuta sleva.Při novém vyúčtování mi žádná sleva není poskytnuta.Dle vyjádření na prodejně O2 v České Lípě mi bylo zděleno že nemám nárok na žádnou úlevu.Co si pak mám myslet o takové firmě(že to je PODVODNÁ firma). 8-)

bonda
10:51, 13.3.2014

Zdravím všechny podvedený.Taky mě ta piča z O2 v Třebíči nalákala že mi zůstane všechno ja v předchozí smlouvě,skutek utek.Když jsem potom za ní šel,prý mě pomůže zrušit smlouvu,až budou měnit tarify.Včera jsem za ní přišel,ale žádný zájem nejevila.Zkrátka další dement který jim naletěl.A nejlepší na tom je že jse tu smlouvu podepsal za syna,který v tu dobu byl již plnoletý.Co ta kunda z ryby akorát dokázala,tak spočítat kolik mám zaplatit,za předčasné ukončení smlouvy a to jí trvalo 5 minut.Tak hurá jinam!!! :-( :-( :-(

Seru na celou společnost o2
16:36, 13.3.2014

Tak já vám napíšu něco,z čeho se divim,že sem se neposr.ala na místě.Dostala jsem jako dárek mobilní telefon.Po 2 letech záruky(konkrétně 2 dny po záruce) přestal fungovat.Na pobočce se mi ten -malej krypl- vysmál do ksichtu že jako dva dny jsou dva dny a ať mastim pěkně domů.A dál platím peníze za využívání tarifu a vedení paušálu(když prostě nemám telefon,na kterým by šel internet který si platím nebo mms když vole nemá ani foťák.Ne,ani nemůžu bezplatně změnit tarif(3000 za odstoupení smlouvy či změnění tarifu).No polil mě kýbl beznaděje,stála sem tam jak slečená do naha a slušně ho požádala o nejlepší alternativu.On se tak sladce usmál a řekl mi,bud date 3000 za odstup ci zmenu od tarifu a nebo 3500 za novej telefon.Reklamace je složitá,téměř nemožná,nebot se jedná o tzv dotovanej telefon.Mějte se smějte se a poslal mě pryč.Dokážete si představit že student,senior či průměrně placenej čech dokáže vysolit na pult 3000– 3500 aby se s nim někdo vůbec slušně bavil?!!!!!Já normálně nevim co mám dělat,ale nenechám to takhle,kdybych měla dostat infarkt a že od něj nemám daleko. :-?

marie roubalová
06:28, 21.3.2014

Jsou to největší šmejdi na trhu. Nabídli mi výhodný balíček, který mohu zrušit. Ten jsem samozřejmě zrušila, ale vzápětí mi opět chtěli sebrat peníze za další,ovšem opět pro ně výhodný balíček. Mgr. M. Roubalová

Marie
18:04, 28.4.2014

Jsou to skuteční šmejdi, jsem důchodkyně, nevolám často. Měla jsem tarif Neon S, aniž bych něco podepisovala mi ho změnili na Free, platím mnohem více a zatím se mi nedaří to změnit.

Miloš
13:45, 6.5.2014

O2 jsou neskonalí podvodníci, operátorkama počínaje, s touto firmou nechci nic mít společného

mila
07:18, 18.5.2014

Upozorňuji na podvodnou prodejnu v České Lípě/Berkova na této prodejně ani nevědějí který zaměstnanec sepisuje smlouvu se zákazníkem.Při reklamaci chtějí znát jméno zaměstnance který s vámi sepsal smlouvu.Za půl roku nezašlou smlouvu.Bez smlouvy musím platit každý měsíc.Je to podvod podle § 209 zákona č.40/2009.POZOR NA 02.JSOU TO PODVODNÍCI :-( :-(

JARKA
11:00, 24.5.2014

Tak jsem si pořídila internet od O2 a řekli mi,že to není problém zrušit,ale pozor, zaplatíte 700 za zrušení a ještě 1 měsíc navíc zaplatíte než to zruší. Škoda že jsem si vše tady v diskuzích O2 nepřečetla.

Alena
00:58, 28.5.2014

Přidávám se do řad zákazníků s opakovaně podvodnými jednáními s operátorem O2. Zrušila jsem s nimi pevné linky protože postupují přesně neseriózními, výše popsanými příspěvky od zákazníků. Všechno co chtěl tento operátor jsem zaplatila jak si nadiktoval a zbavila jsem se jej hodně rychle. Lžou a tvoří umělé dluhy. :-|

drnecek
11:48, 20.7.2014

Mám mobilní internet t. M sjednaný ve smlouvě, ovšem faktury choydí o 270,– vyšší. Po dvou urgencdích nesjednali nápravu i když slibovali. Měla jsem mít slevovu na 3 měsíce – bohužel,. chodí faktury za služby, které jsem si neobjednala. Nejlépe se obrátit na ČOI.

Nejmenovaný
04:23, 30.4.2015

Se společností O2 Czech Republic mám zatím ty nejhorší zkušenosti ze všech mobilních operátorů v ČR. Nebudu to rozvádět, protože jsem ještě „nevychladl“ a asi bych byl ještě hodně sprostý, a proto varuji každého, kdo si s touto společností chce něco začít, ať své kroky ještě jednou dobře uváží. Když uzavíráte smlouvu na služby, není nic problém, ale jakmile chcete něco zrušit nebo ukončit, najednou máte obrovský problém. Po mnoha telefonátech s operátory O2, následných urgencích, osobních návštěvách pobočky O2 a e-mailech, které Vám automat O2 okamžitě vrací zpět bez odpovědi, jsem s pocuchanými nervy a chudší o další peníze konečně snad zdárně ukončil spolupráci s touto společnosti.

Ladislav
10:55, 1.5.2015

o2 se podobá v jednání se zákazníkem „šmejdům co prodávají předražené kastroly“. Upozorní Vás, že zdražují a to do faktury-písmem jako by to pokadili mouchy a na základě této podvodné akce Vám při odhlašování napočítají tzv. "odškodnění. Jediná mast na ně- odhlásit se za každou cenu. Je to nesolidní organizace, která si neváží zákazníků, kteří řádně a bezproblémově platí.

Zbigi
22:40, 12.6.2015

S výpovědí paušálu jsem si zažil své! Podal jsem stížnost na ČTÚ a uspěl jsem. Přikládám odpověď ČTÚ, která může sloužit jako návod jiným nespokojeným zákazníkům. ;-)

Odpověď k Vašemu podání – vyřízení

Vážený pane inženýre, na základě Vašeho podání jsme provedli šetření, v rámci kterého jsme rovněž vyžádali vyjádření od společnosti O2 Czech Republic a.s. (dále jen „O2“). Společnost O2 ve svém vyjádření mimo jiné uvedla, že Vás informovala o změně smlouvy, a to ve vyúčtování za období 23. 12. 2014 – 22. 1. 2015, ve kterém bylo uvedeno, že nový závazek na 24 měsíců poběží ode dne 26. 2. 2015. Informace obsahovala výslovné upozornění, že změnu závazku můžete do 26. 2. 2015 odmítnout. Z uvedeného je tedy zřejmé, že v tomto případě šlo o změnu smlouvy spočívající v uspíšení konce aktuálního období závazku oproti původně sjednanému pozdějšímu dni. Dle sdělení společnosti O2 je optimalizace doby trvání závazku důsledně prováděna tak, aby byla vždy respektována vůle, kterou zákazník projeví. S tím souvisí i interní instrukce, podle které i v případě, že zákazník neodmítne nastavení nového závazku podle informace, kterou obdržel ve vyúčtování, a se stejným požadavkem se na společnost O2 obrátí až před vypršením původní doby závazku, má být i tehdy takovému zákazníkovi umožněno ukončit smlouvu tak, jako by změna nebyla nastala. Ve Vašem případě byl v rámci komunikace s Vámi ze dne 10. 4. 2015 v souvislosti s Vaší žádostí o zrušení služby u telefonního čísla 607 123 456 z důvodu přechodu na O2 předplacenou službu nastaven původní závazek do 20. 5. 2015 a dne 21. 5. 2015 byl přechod na O2 předplacenou službu realizován. Ze sdělení společnosti O2 je tedy zřejmé, že Vám O2 vyhověla a umožnila přechod na předplacenou službu ke dni následujícím po datu původního uplynutí doby určité, na kterou byla předmětná smlouva k telefonnímu číslu 607 123 456 uzavřena.

K předmětné věci lze rovněž odkázat na ustanovení § 63 odst. 10 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o elektronických komunikacích), ve znění pozdějších předpisů, který stanoví: „Podnikatel poskytující veřejně dostupnou službu elektronických komunikací nebo zajišťující veřejnou komunikační síť je povinen informovat spotřebitele způsobem, který si zvolil pro zasílání vyúčtování, a to nejdříve 3 měsíce a nejpozději 1 měsíc před uplynutím účinnosti smlouvy obsahující ujednání o automatickém prodloužení smlouvy, o možnosti a způsobu, jak ukončit smlouvu.“ Z vyúčtování za období 23. 12. 2014 – 22. 1. 2015, které jste Úřadu předložil je patrné, že jste nebyl informován o možnosti a způsobu ukončení smlouvy tak, jak stanoví § 63 odst. 10 zákona o elektronických komunikacích, společnost O2 Vám pouze oznámila možnost odmítnutí změny závazku. Tzn., že v případě odmítnutí prodloužení by však nedošlo k ukončení smluvního vztahu. V tomto postupu společnosti O2 spatřuje Úřad porušení povinnosti podle § 63 odst. 10 zákona o elektronických komunikacích, čímž došlo ke spáchání správního deliktu podle § 118 odst. 14 písm. ac) téhož zákona. Dále postupem společnosti O2 došlo před autoprolongací ke zkrácení závazku, tudíž k podstatné změně smlouvy, o níž jste měl být informován tak, jak stanoví § 63 odst. 6 zákona o elektronických komunikacích, tedy: „Podnikatel poskytující veřejně dostupnou službu elektronických komunikací nebo zajišťující připojení k veřejné komunikační síti je povinen nejméně 1 měsíc před nabytím účinnosti změny smlouvy uveřejnit informaci o této změně v každé své provozovně a způsobem umožňujícím dálkový přístup. Zároveň je podnikatel povinen informovat účastníka o uveřejnění. Pokud se jedná o podstatnou změnu smlouvy vedoucí ke zhoršení postavení účastníka, je podnikatel povinen prokazatelně informovat účastníka, jehož smlouva obsahuje ustanovení o úhradě v případě ukončení smlouvy před uplynutím doby trvání, na kterou je smlouva uzavřena, rovněž o jeho právu ukončit smlouvu ke dni nabytí účinnosti změny, a to bez této úhrady, jestliže nové podmínky nebude účastník akceptovat. Informaci je podnikatel povinen poskytnout účastníkovi způsobem, který si účastník zvolil pro zasílání vyúčtování. Právo ukončit smlouvu podle tohoto ustanovení nevzniká, pokud dojde ke změně smlouvy na základě změny právní úpravy nebo v případě změny smlouvy podle odstavce 5. “Porušením informační povinnosti společností O2 dle § 63 odst. 6 zákona o elektronických komunikacích došlo ke spáchání správního deliktu podle § 118 odst. 14 písm. v) téhož zákona. V současné době je ve věci totožné problematiky, která se dotýká většího množství takto postižených spotřebitelů, vedeno správní řízení odborem pro východočeskou oblast, které bude Vaše podání postoupeno. V tomto správním řízení však nebudete jeho účastníkem, neboť tato právní norma se vztahuje pouze na toho, kdo ji porušil.

Tímto sdělením považujeme podání z naší strany za vyřízené.

Ing. Vítězslav Šrajer vedoucí oddělení rozhodování sporů a ochrany spotřebitele

Jojka
12:24, 8.8.2015

Jo jo,půjdu raději k T- Mobile, ten je nejlepší! :-)

pospisil frantisek
11:15, 17.8.2015

chtěl bych prejit k t mobile . co proto mam udelat

piere
14:25, 18.9.2015

Potvrzuji co napsali účastníci diskuze přede mnou: neseriozní, nespolehlivá a prolhaná firma jejímž krédem je jakámkoliv způsobem obírat zákazníky, a je jedno zada.li jde o mladé lidi či důchodce.Odhlásil stárému člověkovi pevný telefon je věc u O2 věc nemožná… jednou větou zaragistrují telefon na zrušení a v dálší větě donutí prohlásit, že do dalšího období musí potvrdit platnost nového smlouvy(než se tzv vše s výpovědí vyřídí)… a později nadotaz proč už není výpověd u konce s úsměvem odpoví…ale vžyt jste potvrdil platnost nové smlouvy…na rok… je to prolhaná komunistická banda a za bandu považuji i ty lidi co jsou tam zaměstnáni a těmto svinstvům se propůjčují. dalekým okruhem pryč od nich!!! :-(

Liska
16:49, 11.12.2015

Jsou to KUVY nevšední, ZMDSKÁ banda ZARANEJCH PRAČRÁKŮ. Už si od nich neobjednám nic do konce života a všem kolem sebe budu doporučovat to samé. Až jim nějaký psychicky nevyrovnaný jedinec nechá něco vyhodit do povětří, vůbec se nebudu divit. Než ho za to zavřou (jako že se o to S*ÁČI z ouuuutu postarají), osobně mu půjdu poděkovat a ve vězení ho budu všemožně podporovat.

ZMRDŮM ZMAR !!!! :-(

samorost41
19:47, 26.12.2015

Lidi…je to šmejd firma…souhlas

Eva
12:01, 18.2.2016

Mám od O2 internet,pevnou a Mobil. Za této balíček platím měsíčně 7O4,ooKč . To prý teď ruší -po zavedení "výhodné platby " za pevnaou linku. Pro mne stálého zákazníka to ale znamená ZVÝŠENÍ platby o 178Kč, což je pro starěho člověka nemalá částka. když mám mobil, nepotřebuji výhody,které nabízejí -volání do všech sítí a mobily-. Co mám dělat? -chci mít pevnou i mobil -když jsem se ptala na 8OOO2O2O2 ,řekli mi,že za zrušení mobilu a intrnetu bych musela platit vysoké . To je SLUŠNÉ jednání s věrným zákazníkem ? 8-O

Honza
09:23, 10.3.2016

Kellnerovic O2 a přidružená O2 Fabily jsou teroristické organizace, které terorizují obyvatele České Republiky. Bohužel jim to je jedno, leda že by se na ně všichni vykašlali jako někteří zde.

Lidi – zrušte Kellnera v ČR, přestaňte využívat veškeré služby O2 !!!

stiznost
12:17, 20.4.2016

Opravdu uz nevim,kam psat a volat,nic u 02 nefunguje jiz tak 10 let nepouzivam tel.cislo,ted mii dosla faktura,ze mi meni nejaky terif z ZERO na BASIC,nebo obracene,no,co si to ta firma dovoluje.Na zakaznicke lince jsem byla dohodnuta s panem KECEM,ale faktura dosla zas.No to je drzost.Ke vsemu na udajne adrese jiz nebydlim,nebyt sousedu,tak mam problem.VSICHNI PRYC OD TETO FIRMY,JE VELMI NESPOLEHLIVA :-( :-( :-(

dd
12:57, 27.5.2016

Mám dobrou zkušenost tyhle věci řešit přes prostředníka..například

http://www.usetreno.cz/tarify/o2/ .. výpověď dokáží zařídit za vás, nebo hodně dobře pomoci. Je to také v jejich zájmu.
;-)

Zbigi
06:50, 4.7.2016

Navážu na svůj příspěvek ze dne 12.6.2015 a přikládám odkaz na článek v dTestu a vzor podnětu k zahájení správního řízení s O2. Nedejme se a všichni podejme podnět! Není možné, aby správní soud s tím nehnul. Totiž když není žalobce, není ani soudce.

https://www.dtest.cz/clanek-5181/o-co-jde-ve-sporu-s-operatorem-o2?&utm_source=novinky160704&ut­m_medium=email&e_id=269905&a_id=2744

Vzor podání: Moje jméno a příjmení Datum mého narození Moje adresa Můj telefon a e-mail

Český telekomunikační úřad Poštovní přihrádka 025 225 02 Praha 025

Lze zaslat rovněž na podatelna@ctu.cz Praha, 1. června 2016

Podnět k zahájení správního řízení

Vážení, z ceníku společnosti O2 Czech Republic a.s., IČ 60193336, adresa Za Brumlovkou 266/2, Praha 4, platného ode dne 15. července 2016 jsem zjistil, že operátor ruší jeho část, která upravuje omezené čerpání dat (tzv. FUP) při vyčerpání předplaceného objemu dat. Usuzuji z toho, že od tohoto dne mi společnost O2 Czech Republic nebude nadále poskytovat datové služby, pokud vyčerpám předplacená data a nezaplatím-li si obnovení datového limitu nebo dodatečný balíček dat. Domnívám se tedy, že dochází k faktické změně smluvní dokumentace týkající se mého datového tarifu, o které jsem ale nebyl operátorem informován v souladu s ustanovením § 63 odst. 6 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, v platném znění. Považuji jeho postup za nezákonný a změnu ceníku vůči mně za neúčinnou. Opomenutí informovat zákazníky o změně smluvní dokumentace v jejich neprospěch zároveň považuji za klamavé opomenutí ve smyslu ustanovení § 5a zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění. Na informační lince společnosti mi navíc bylo sděleno, že se nejedná o změnu smlouvy, a tudíž mi nepřísluší právo odstoupit od smlouvy k datu účinnosti změny dle ustanovení § 63 odst. 6 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, v platném znění. Takovou informaci považuji rovněž za klamavou. Prosím o sdělení informace, jak bylo s mým podnětem naloženo. S pozdravem ...............................­...............................­.................. (vlastnoruční podpis)

Tereza
14:16, 19.3.2017

Dobrý den, chtěla bych poradit mám 2 letou smlouvu u O2 jsem v polovine po zjištění navýšení tarifu ze 499 na 730 kc když uz třetí mesic platím 2500 kč poradí někdo jak to mám zrusit když mi smlouva končí březen 2018 děkuji terezahrbkova@email.cz 601096986

blanche
11:42, 26.4.2017

Já jenom takovou maličkost- loňský rok v listopadu jsem zrušila jednu položku faktury, čekala jsem dva měsíce na vrácení peněz, které byly dále účtovány, po reklamaci jsem zjistila, že zrušení nebylo provedeno, takže jsem zrušila znovu, to mi bylo potvrzeno SMS a na vrácení peněz po opakované urgenci stále čekám.Myslíte si, že se někdy dočkám? :-P Přeji všem krásné dny...........................

Mirka
17:28, 27.8.2019

Dobrý den , znama byla v prodejně O2 zrušit pevnou linku a misto toho ji nabidly paušál 499kč není to ani tyden a chtěla by to zrušit , není to ani aktivované,co pro to musí udělat?děkuji moc

Jaký je Váš názor?


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Tagy a štítky

o2 výpověď internet výpověď služby o2 zrušení smlouvy o2 o2 zrušení internetu jak dlouho je telefon bez signálu kůly prevodu zrušení služby o2 výpověď z o2 ukončení pevné linky o2 výpověď pevné linky o2 chci nechat odpojit vedeni k pevne lince výpověď a zrušení tarifu 02 výpoved sluzby o2 ukončení smlouvy na pevnou linku s o2 jak napsat výpověd z telefonních služeb výpověď smlouvy u o2 výpověď internetu o2 výpověď z pevné linky o2 výpověd internetu o2 vypoved pevne linky u o2 o2 telefon pevná linka podat výpověď o2 písemná výpověď služby telefonika 02 pro ztp výpověď 02 vypověď pevna linka o2 podání výpovědi telefonní služby výpovědní lhůta o2 telefonni operator outu zruseni od smlouvy telefon o2 výpověď pevná linka telefon o2 výpověď výpověd pevné linky jak napsat výpověď smlouvy o2 vypoved do o2 výpověd pevné linky jak napsat dopis výpověď o2 drahy jak se dovolat na outu 2 výpoveď paušálu od o2 výpoveď paušálu výpověď služby od o2 jaká je výpovědní lhuta u 02 telefonica vypoved sluzby o2 výpověď vzor internetová služba přerov moje o2 výpověd sluzby o2 telefonica ukončení smlouvy při úmrtí za jak dlouho můžu výpovědi pevnou linku-o2 o2 výpověď z tarifu ukončení služeb telefonica výpověd o2 dobijecí karty na kolik příjde 5 minutový hovor z prahy do paříže výpověď od o2 jak odejít od o2 vypoved spolecnosti o2 vypoved z paušál o2 vypověd pevne linky výpovědi dohodou smlouvy telefonních operátorů vzor výpovědi vypoved od o2 jak vypovědět smlouvu od mob.operatorovi od o2 o2 tarif cool na výpověď výpověď o2 chci odejit od o2


TOPlist