Microsoft antivirus zdarma

Microsoft před pár dny ohlásil, že během příštího roku vydá zdarma balík bezpečnostních utilit.

Microsoft prodává od května roku 2006 balík bezpečnostního softwaru pod názvem OneCare. V současné době podle průzkumů má 2% podíl na trhu a tržby z prodeje tedy zřejmě nejsou nijak závratné.

Zřejmě z tohoto důvodu se OneCare přestane v červnu příštího roku prodávat a nahradí ho aplikace zvaná Morro, která bude k dispozici úplně zdarma.

Microsoft Morro

Morro bude fungovat jak pod Windows XP, tak Vista i budoucí Windows 7. Podle zprávy by mělo být hlavně výhodné pro slabší počítače a pomalé připojení k internetu, protože bude kladen co největší důraz na odladění kvůli nízké HW náročnosti.

Trh s antiviry je ale už tak zaplněný a hlavní hráči, kterými jsou McAfee a Symantec, se zřejmě o své prvenství v oblasti bezpečnostních aplikací nemusejí bát.

Dwarf | 19:43, 23.11.2008 | Software | 4 komentáře

Komentáře k textu

kveta

chci od vas antivirus zdarma aby mi ochranoval pocitac dekuji :-)

00:17, 10.1.2009
michal

taky bych si pral neco zadarmo jen aby to fungovalo protoze v dnesni dobe neco ZADARMO??? 8-O

09:03, 25.2.2009
vojta

hele avast!4,8 je zdarma je je jeden z nejlepších! jděte na tohle http://www.avast.wbs.cz/ :-D :-D :-D

21:35, 17.5.2009
Martina

všude je všechno děsně zadarmo a hned a když na to najedete tak pul hodiny klikate aby ste se dověděli že si to musite stejnak zaplatit ;-) :-P

15:52, 28.9.2009

Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Rubriky

Hardware Software Společnost Internet Zábava

Tagy a Štítky

TOPlist