Software - icons.cz

Software

Různé zajímavosti z oblasti programů pro PC


Jak zrychlit PC

Určitě nemálo lidí si čas od času stěžuje, že jejich PC všechno trvá věčnost a celý systém je podivně pomalý. V praxi existují dva hlavní způsoby jak zrychlit svoje PC. První je koupit nový, rychlejší počítač :) a druhý, o poznání levnější, zkusit ze svého miláčka vyždímat co se dá. Sice je období Vánoc a člověk by radši vybíral celé nové PC, ale místo toho si dnes povíme jak si zrychlit PC aniž byste museli rozbít prasátko.

Dwarf, 20:44, 10.12.2007, Software


Call of Duty 4 recenze a free servery

Call of Duty 4 přináší několik změn. Tou hlavní je posun časové linie z 2. světové války do současnosti a s tím změna nepřátel i arsenálu. Místo prohánění němců s thompsonem se vrhnete na talibance s m4. Jak se to povedlo bych si dovolil rozebrat v této „mini“ recenzi.

Dwarf, 20:06, 10.12.2007, Software




Tagy a štítky

doplnky pro internet explorer mmo hry v češtině mám rád loco craft nejde nacist cd mechanika proc mizi dvd jednotka zakázat síťový přístup k registru síťový přístup k registru windows dvd mechanika v pc nenacte disk zrichlit pc rady nejde mi spustit call of duty ps4 nejde spustit dvd na počítači win 10 nejde spustit dvd na počítači zakázat síťový přístup k registru windows cd rom mechanika k notebooku klavesnice otevřít cd windows 10 nenačte mechaniku cd počítač nenačte mechaniku cd servispack windows xp servis pack 3 síťový přístup k registru windows cd/dvd mechanika zmizela - icons.cz počítač nedetekuje cd mechaniku servis pack 1 windows 7 32bit dvd jednotka r w notebook windows xp servis pack3 cz antivir zdarma pro windows xp presto-nn.pw počítač nevidí dvd mechanika nenacte se dvd mechanika jak otevřít dvd jednotku jak otevřít jednotku na cd v počítači proč nejde spustit dvd na pc nejde spustit dvd mechanika otevření mechaniky cd cd rom nefunguje opětovné otevření z hdd mizi slozky pridat cd dvd do win 10 zrychleni win 10 jak zakázat síťový přístup k registru windows online mmo rpg hry free to play https://www.askvg.com/optical-drives-are-not-showing-in-my-computer/ windows 10 dvd mechanika počítač nevidí cd ztratila se mi dvd z pc jak zakázat sítový přístup k registru nefunguje dvd rom cd mechanika nefunguje nejde načíst dvd spuštění dvd nejde ve windovs dvd spravce zařizeni windows7 zmizel cd-dvd správce zařízení nejde cd-dvd síťový registr zakázat přístup zakázat vzdálený přístup k registru zakázat přístup k registru otevření cd rom cod4 servers ve windows 10 zmizela cd dvd mechanika nejde mechanika pod win10 nefunguje mi mechanika dvd nejde otevřít dvd na notebooku


TOPlist