Společnost - icons.cz

Společnost

Finance, politika, názory a vlastní zkušenosti na daná témata


Jan Švejnar prezidentem?

Stane se světoznámý profesor ekonomie Jan Švejnar naším novým prezidentem? Má šanci proti dosavadnímu prezidentovi Václavu Klausovi? Koho byste na hradě viděli raději vy? Pojďme se na oba kandidáty podívat blíže.

Lenny, 22:25, 14.12.2007, Společnost


Strahovští piráti přišli o FTP Topsite

Není žadným tajemstvím, že na vysokoškolských kolejích dochazí často k porušování autorského práva a nelegálnímu šíření softwaru,hudby a filmů. A co se vlastně událo na pražském Strahově?

hibi, 18:51, 14.12.2007, Společnost


Bastard Mickey Mouse a jeho kumpáni málem za mřížemi

„Kačere Donalde, co můžete říci na svojí obhajobu?“ Tak nějak takhle mohlo vypadat soudní přelíčení v italské Neapoli. Že tu něco nesedí? Ano, Kačer Donald přece nemohl být u soudu. Ale mohl, a byl tam s ním dokonce i žlutý kanárek Tweety a jejich kmotr rodiny Mickey Mouse.

Lenny, 21:12, 10.12.2007, Společnost


Je dnešní svoboda ještě skutečnou svobodou

Můžeme se volně pohybovat, pracovat či si prostě jen tak bezpečně žít? Slovo svoboda v nás tyto věci evokuje, ale je to vůbec ještě pravda? Začínám mít pocit, že současná společnost využívá některá populistická slova, kterým samozřejmě svoboda je, a v praxi to vypadá opravdu bizardně…

Lenny, 20:55, 10.12.2007, Společnost
Tagy a štítky

http tmo.cz /smlouva 02 telefonica 800020202 formular na vypoved mobilniho operatora obcanska prava romu v cechach romové nebo cikáni vzor žádosti o ukončení služby o2 t mobile ukončení smlouvy z důvodu úmrtí smlouva telefon automaticke obnoveni tarify telefonica 02 jaká je pokuta za předčasné ukončení smlouvy o2 lze obnovit neexistující čislo v mobilu https tmo.cz smlouva kolik bere cikan na socialnich davkach outu internet kolik ma cikan na socialnich davkach jak ukončit smlouvu u o2 jak zrusit o2 internet zkusenosti jak zrušit smlouvu s o2 o2-pripojeni internetu na pevnou linku výpověď vzor služeb výpověď smlouvy o2 vzor výpověď o2 kdo řídí ty mladé studenty tito nemají ze své hlavy www.upc.cz/slevy důchodce praha jsou romové bílá rasa výpověď internetu o2 internet o2 ukončení smlouvy zrušení pevné linky formulář o2 vzor výpověďi z o2 výpověd služba všeobecné smluvní podmínky o2 internet optimal 6 týdnů výpovědní doba telefonica o2 radary tamara výpověď smlouvy o2 radar tamara romske bytky vypoved od smlouvy o2 recenze služeb o2 romove můzu poskytnout sve rodne cislo 02czech republik operátor pevných linek -poruchy problemy s o2 cigáni vs romové vzor výpověď o2 o2 prodejny jednodenní lyžování alpy jak zrusit internet u o2 výpověď od smlouvy internetu o2 vzor výpovědí ze služeb nej cz připojení pevné linky tarify o2 pevná linka a internet výpověď telefonnímu operátorovi- vzor kdy jsi vyrazeny s uřadu prace mas narok na davku nouzy soudit se s o2 jak zrušit pevnou linku od o2 jak zrusit predcasneinternetovy pausal jsem bila ty cerny stydim se za to výpověď smlouvy na inernet o2 výpověď ze smlouvy o2 věc výpověd operátorovi koho o2 nebo t mobile


TOPlist