Společnost - icons.cz

Společnost

Finance, politika, názory a vlastní zkušenosti na daná témata


Jan Švejnar prezidentem?

Stane se světoznámý profesor ekonomie Jan Švejnar naším novým prezidentem? Má šanci proti dosavadnímu prezidentovi Václavu Klausovi? Koho byste na hradě viděli raději vy? Pojďme se na oba kandidáty podívat blíže.

Lenny, 22:25, 14.12.2007, Společnost


Strahovští piráti přišli o FTP Topsite

Není žadným tajemstvím, že na vysokoškolských kolejích dochazí často k porušování autorského práva a nelegálnímu šíření softwaru,hudby a filmů. A co se vlastně událo na pražském Strahově?

hibi, 18:51, 14.12.2007, Společnost


Bastard Mickey Mouse a jeho kumpáni málem za mřížemi

„Kačere Donalde, co můžete říci na svojí obhajobu?“ Tak nějak takhle mohlo vypadat soudní přelíčení v italské Neapoli. Že tu něco nesedí? Ano, Kačer Donald přece nemohl být u soudu. Ale mohl, a byl tam s ním dokonce i žlutý kanárek Tweety a jejich kmotr rodiny Mickey Mouse.

Lenny, 21:12, 10.12.2007, Společnost


Je dnešní svoboda ještě skutečnou svobodou

Můžeme se volně pohybovat, pracovat či si prostě jen tak bezpečně žít? Slovo svoboda v nás tyto věci evokuje, ale je to vůbec ještě pravda? Začínám mít pocit, že současná společnost využívá některá populistická slova, kterým samozřejmě svoboda je, a v praxi to vypadá opravdu bizardně…

Lenny, 20:55, 10.12.2007, Společnost
Tagy a štítky

zrušení smlouvy s o2 výpověd telefonímu operátorovi jde zrusit novou smlouva u o2 výpověď služeb o2 jak zijou romove na ukrajině zrušení pevné linky formulář zrušení pevné linky o2 o2 sankce internet bez pevné linky proc cikani nemaji vlastni zem výpověď telefonnímu operátorovi vzor formulář ukončení smlouvy s o2 výpověď smlouvy u o2 o2.cz. všeobecné podmínky zadost o ukonceni smlouvy s o2-vzor výpověď do 14 dnů s o2 české radary-věra o2 free tarif na2roky na paušál chci to ukončit trestni zakon uražka ty jsi cikan moznost zruseni pausalu o2 když mi konči taryf o2 co mám dělat vzor výpovědi smlouvy u o2 poplatky za zrušení smlouvy u o2 zrusit pausal u o2 o2 pevná linka odhlášení co je rom vzor výpovědi ukončení pevné linky nárok na slevu telef. poplatku pro hluché musím podepsat závazek smlouvu u operátora jak zrušit internet od o2 telefónica o2 výpověď smlouvy http:/tmo.cz/nova-op-platba můj t-mobile a tmo.cz/nove-op plateb vypověd s o2 vypověd tarifu vojenské zařízení věra výpověď služeb o2 pevná linka výpověď od tv společnosti výpověd telefonímu operátotrovi chci odejit od o2 formuláře výpovědi o2 rasy romů radar tamara tmo.cz/nové op-plateb vypověď o2 smlouva u o2 co potřebuji k ukončení smlouvy vypoved o2 jan švejnar prezidentem výpověď o2 internetové služby a výpověď vzor výpovědi od o2 gadzo jilo zrušení smlouvy u o2 jak napsat výpověď ze smlouvy internetu poplatky u o2 za zrušeníl smlouvy o2 ustredi jak zrusit telefonni paussl zrušeni pevného internetu o2 jak napsat zadost o ukonceni smlouvy s vodafonem +420601379223 svraceny sex


TOPlist